mám dnes za sebou ty příšerné testy na cukrovku...sice jsem to zvládla a udržela, ale měla jsem co dělat ... venku jsem to rozdýchávala déšť nedéšť ... ta glukoza mi neudělala vůbec dobře...
tak to mě čeká taky za 3 týdny tak se taky moc netěšim:(
ja na tom byla dvakrat a pokazde jsem si rikala uz nikdy vic,ale jako neni to tak strasne,jen ten stav po tom je blbej,ale v zime je to lepsi nez v lete,protoze vam bude dost teplo🙂
já jsem na testu byla třikrát a jen při čtení tohodle komentáře sem se málem poblila...☹((((((((((((((((
Já na to jdu v úterý,mám docela strach,pač pro mě je teď docela nemožné být ráno na lačno,je mi děsně zle,opravdu se bojím,abych tam s sebou někde nesekla:o(.
Ahojda.Kočárek je to DorJan a fakt je prostorný Nikče je přes 5 měsíců a krásně se vejde i s fusakem a hlavně ta pol.opěrka je supr.I jezdí se s ním krásně.Na netu to určo najdeš.
@andi2 děkuji, jdu to hned omrknout 🙂
gratulujuuuu🙂 pravda neni o co stat,byla jsem rada kdyz jsem si po tom mohla lehnout..........