Maminky, jaké klučičí jméno by se hodilo k typicky českému příjmení Havelka?
Asi bych to měla upřesnit, jména která použít nemůžu - Honza, Vojta, Matěj,Marek, Petr,Ondřej, Adam...ta už kolem nás v rodině jsou... co Oliver?jde to dohromady?
@kudrliinka oliver mi k tomu příjmení moc nejde.Je to cizí jméno.
co Jiří...
a co Šimon ?
Jiří zní dobře
Já bych dala Lukáš nebo Tomáš
Lukáš a Pavel...třeba 🙂
Já bych klidně dala Olivera, když se Ti to líbí 😉 .. Ale myslím, že krom jmen jako typu Sebastián a Arčibald ke jménu Havelka jde všechno 😉
Lukáš se mi taky docela líbí, Jiří moc ne...Šimona má vysněného můj bráška pro syna, to mu taky nemůžu udělat :o) i když to jméno se mi taky moooc líbí...
Nedávala bych k tak pěkému přijmení cizé jméno. Jsme v Čechách, tak užívejte česká jména. Havelka, je staré přijmení. Jmémo Tomáš a tak dále je super.
já vim... jen už to jméno Havelka je na mě moc "české" tak jsem ho chtěla alespoň malilinko obzvláštnit... ne nijak extravagantně, to ne... ale malilinkato... ;]
Olivera by som nedávala, lebo je to potom dokopy taký menší jazykolam (L,R,L)
Mě by se taky líbil Ondra 🙂
Matyáš .o)
Petr? Karel?
Filip Havelka
dej takové jméno které se líbí toě, absolutně nedávej na rady druhých je to tvoje a manželovo dítě a i kdyby se jmenoval Kenny tak je to vaše věc a mě se Oliver moc líbí, je to zvláštní a krásné!!!!
Ondřej🙂
souhlas s asteria 🙂))))
Filip se mi taky líbí, ale je to můj brácha, tak nevim jestli by bylo dobrý dát jméno po bráchovi...Ondřeje dát nemůžu, jak jsem psala výše, ten už u nás je...Matyáš je hezký... ona to snad stejnak bude holčička, ale kdyby náhodou ne, musím mít alternativu... 🙂 každopádně děkuji všem zůčastněným...jasně že si nakonec vybereme podle sebe, jen mě zajímaly názory a návrhy... jste super! 🙂
Mě by se líbil Martin 🙂
DANIEL HAVELKA,
Roman Havelka
Mně by se líbilo Ondřej nebo Tomáš 🙂