icon

Maminky, je 75cm vnitřní délka hluboké korbičky dost? vybírám mezi kočárkem TAKO JUMPER a CAMARELO Q12 a TAKO má 75cm a Q12 80cm ... tak jestli je to něco co může rozhodnout nebo je 75cm ok?

avatar

mám tako x jumper je super můžu poslat fotky na e mail

5. led 2011
avatar

mimčo čekáte začátkem března, takže bych délku hluboké korby až tak neřešila, ke konci roku můžete být klidně už ve sporťáku, když prcek bude mít 9 měsíců a do té doby korba 75 i 80 cm bohatě stačí...Tako i Camarelo patří mezi "tanky" mezi kočárkama, velký bude určitě dost...😉

5. led 2011
avatar

to máte pravdu... záleží asi spíš na sporťáku... to mě nenapadlo 🙂
Hasky, fotečky už od Vás mám... 🙂 super

5. led 2011
avatar

no jo vlastně mám to pomotané....chi chi

5. led 2011
avatar

@kudrliinka Jak píše ivett. Já mám dubnovýho kloučka, při porodu měl 52 cm, takže žádný záprdek 😉 Mám kočárek Mutsy. Korbička je sice menší, ale do listopadu v ní v pohodě jezdil. S fusakem se mimčo kolem 6-7 měsíců stejně nevejde do většiny korbiček. Takže v tvém případě bych spíš koukala na ten sporťák, třeba zda jde položit až skoro do lehu nebo zda je dobře "krytý" 🙂

5. led 2011
avatar

reference na camarello iž jsem podávala, ale koukám, že někdo nabízí i fotky taka, tak kdybys potřebovala (třeba pro porovnání) nějakou fotku camarella, tak klidně písni jak a já se pokusím ;o)

5. led 2011
avatar

@tercina právě i ten sporťák jde do uplnýho lehu, což je paráda... a krytý se mi zdá taky dobře... no ale stejně si nemyslím že mi jeden kočárek vydrží po celou dobu... uvidíme...každopádně takhle na ten začátek, rok a půl - dva by vydržet mohl...

6. led 2011
avatar

@kudrliinka To asi vydrží. Ono jak začnou chodit, tak se jim tam taky moc nechce už sedět 😉 Tak přeji dobrý výběr a krásný zbytek těhulkování 🙂

6. led 2011