Maminky, je vás tu tolik že nemůžu jinak než vás poprosit, kdo máte ve svém albu fotky pokojíčků které máte pro své díťátka, šup sem s nimi 🙂 potřebuju inspiraci...pomůžete? :o)
My jsme malovali malýmu obrázky na zdi, tak se taky pro inspiraci mrkni 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jitkaj-_1/al...
26. led 2011
I my mame cele album pokojicku 🙂
26. led 2011
my máme pokojíček "džungli": http://pucikov.blog.cz/1009/nova-vymalba-v-poko...
26. led 2011
taky se koukni ke me do albicka mame teda hodne pokojik vesely a pestry sitou oranzovou barvicku ve stylu MEDVIDKA PU🙂
2. únor 2011
ahoj, koukni ke mne do alba 🙂