na mateřskou se může nastoupit 6-8 týdnů před TP, je to tak? a je nějaký finanční rozdíl? co je lepší?
I když jsi na nemocenský můžeš si vybrat, je samozřejmě lepší být delší dobu v práci nebo potažmo na nemocenské a pak máš mateřskou 28 týdnů, je jedno kdy na ni nstoupíš
6. led 2011
mě dr.říkal,že pokud ženská je na nemocenské,většinou se psává 8týdnu před TP.Já na nemocenské jsem a jdu 8týdnu před TP.Ale možná to záleží na tom,jak který doktor.
6. led 2011
kudrliinka
autorTak jsem byla v poradně, do teď jsem chodila normálně do práce ale od 12.ledna mi napsala mateřskou (to je 8 týdnů před TP), prý je to na každým, jak chce... takže já dobírám teď dovolenou a od 12. jdu na mateřskou...
6. led 2011
já byla na nemocenské a na mateřskou jsem nastoupila myslím 6týdnů před
8. led 2011
Rozdíl není, máš prostě stanovenej počet týdnů na mateřské a za ty ti příjdou penízky. Pokud jsi v práci, tak si můžeš vybrat. Pokud jsi na nemocenský, tak myslím ti napíše Dr. automaticky 6 týdnů před TP