icon

Brisko

avatar

Máš pěkné bříško :-*

13. srp 2015
avatar

@verushenkaa dekuju ty take🙂🙂

13. srp 2015
avatar

konecne taky nekdo s velkyma prsama 🙂 slusi

13. srp 2015
avatar

@rastynek ani mi nemluv🙂 je to hrozny🙂 normslme jsem je mela veljy a ted se jeste hodne zvetsili 🙂))))) jsou jak balony 🙂

13. srp 2015
avatar

@kwetulinka
@rastynek
Holky kdyby jste viděli moje prsa to je teprv peklo 😂

13. srp 2015
avatar

@verushenkaa 😀 jen nerikej😀

13. srp 2015
avatar

@kwetulinka ja ani nemluvim.taky jsem mela velky a ted?? hruza.a ty pupinky pod nema.

13. srp 2015
avatar

@verushenkaa asi vsechny vime sve. je to hnus to tahat a ty pupinky pod nema :D snad spadnou na svoji puvodni velikost-

13. srp 2015
avatar
13. srp 2015
avatar

@rastynek ja nastesti nemam pod nima zadny pupinky 🙂 zatim🙂

13. srp 2015
avatar

@kwetulinka ja se tam strasne potim :D

14. srp 2015
avatar

Krásnej pupík a veliká prsa, já taktéž... 😀

15. srp 2015
avatar

@monyna83 to teda obri prsa:((((

15. srp 2015
avatar

@kwetulinka Já mám normálně č.4 a teď hrůůůza, moc mě bolí záda...

16. srp 2015