@verushenkaa dekuju ty take🙂🙂
konecne taky nekdo s velkyma prsama 🙂 slusi
@rastynek ani mi nemluv🙂 je to hrozny🙂 normslme jsem je mela veljy a ted se jeste hodne zvetsili 🙂))))) jsou jak balony 🙂
@kwetulinka
@rastynek
Holky kdyby jste viděli moje prsa to je teprv peklo 😂
@verushenkaa 😀 jen nerikej😀
@kwetulinka ja ani nemluvim.taky jsem mela velky a ted?? hruza.a ty pupinky pod nema.
@verushenkaa asi vsechny vime sve. je to hnus to tahat a ty pupinky pod nema :D snad spadnou na svoji puvodni velikost-
@rastynek Kez by
@rastynek ja nastesti nemam pod nima zadny pupinky 🙂 zatim🙂
@kwetulinka ja se tam strasne potim :D
Krásnej pupík a veliká prsa, já taktéž... 😀
@monyna83 to teda obri prsa:((((
@kwetulinka Já mám normálně č.4 a teď hrůůůza, moc mě bolí záda...



Máš pěkné bříško :-*