Holky, když jsem 15.8. nastoupila na MD, kdy mohu očekávat peníze na účtu (okres Vyškov)?
Já jsem nastoupila 16.8. a stále nic. Volala jsem tam minulý týden, něco neměli od účetní, ta to obratem odeslala a stále nic. Už mi se*ou 😡
27. zář 2017
kyjousek
autorTak jsem volala raději mzdové a papíry tam měli 19.8. Od toho data prý mají měsíc na zpracování + 14dní na zaslání peněz na účet. Tak snad příští týden dorazí.😉
Jinak holky díky za odpovědi.
27. zář 2017
Podle mě za srpen už bys je měla mít tedy...ověř si u zaměstnavatele, kdy podklady posílal na sociálku..