Holky prosím poraďte nějakou pěkně napsanou knížku od 3 let nějaké hezké příběhy/pohádky... díky za tipy!
Barnabáškova kniha:
http://knihy.heureka.cz/barnabaskova-kniha-knih...
31. črc 2014
my máme od Miloše Kratochvíla a to hned několik a jsou super a nebo vyprávění o skřítkách od V.Klimtové - a to můžete spojit i s výletem do její pohádkové země poblíž Pb. 🙂
31. črc 2014
Přihlaš Isabelku do knihovny. My tam se Sofí chodíme. Sama si vždycky vybere nějakou knížku 🙂. U nás frčí klasika. Krteček, Broučci, Víla Amálka......
4. srp 2014
https://www.kosmas.cz/knihy/189514/jak-egu-doje... 🙂