Dnes 39+4. Kontrola v rizikovce. Dr udělala Hamiltna. Bolest to nebyla ale bylo to nepříjemné. Důvod zákroku hraniční hodnoty pánve a cukrovka. Hrdlo pro prst. Odhad 3000g. Pokud neporodim sama, tak v pondělí odpoledne nástup do porodnice. Pres noc nějaký balonek a v úterý prášek na vyvolání.
lachtanice86
autor@zuzkajiskrova nemám ani jedno. Kompenzováno pouze dietou. Ale spíš to říkala kvůli těm hraničním hodnotám pánve.
23. lis 2018
Nemáš na cukrovku prášky nebo inzulin? Já beru 2x denně prášek a doktor mi ve stredu řekl že klidně můžu 14 dní přenášet 🤔