Tak to je krása! Mě moc rostlin též nepřežívá 😀 taky bych ale ráda věděla, co to je 🙂
28. kvě 2021
lachtanice86
autor@mummylenka
@lenulle07 holky je to svícník originální název ceropegia, kupovala jsem v hornbachu za 75,-
28. kvě 2021
@lachtanice86 Díky za tip, juknu. ☺️
28. kvě 2021
@lachtanice86 moc děkuju! Určitě na něj též mrknu 🙂
28. kvě 2021
lachtanice86
autorJinak chce hodně světla a zalévám jednou za týden, když si vzpomenu, když je suchá
28. kvě 2021

😮 Paráda, co je to za super pokojovku? 🧐☺️