icon

Moji první kynutí skořicoví šneci.
Jako dobrý to je, ale ta práce s melounem místo břicha a to stání u toho mi dalo zabrat. 😃

avatar

Ale vypadaji luxusne!

1. čer 2021
avatar

Já to nedělám, je to hned tvrdé,asi je neumím.

1. čer 2021
avatar

@lufulie no uvidíme jak to bude zítra

1. čer 2021
avatar

Mohu poprosit o recept??

1. čer 2021
avatar
1. čer 2021
avatar
1. čer 2021