Juuu tuhle kytku měli naši a zabrala půlku obýváku :D
29. zář 2020
Je krasna, ale nam po letech dorostla do tak silenych rozmeru, ze musela z domu...
29. zář 2020
Je to kytka odolná? I pro kytkozabijece? 😅
29. zář 2020
Miluju monsteru ❤️
29. zář 2020
lachtanice86
autor@kamilanikola mne chcipnul i kaktus, uvidíme jak dopadnou tyhle
29. zář 2020
lachtanice86
autor@mku
@lucca13 no uvidím, zatím jsou maličký, tak rychle nerostou, navíc mám 3kocky a dítě. Nedávám ui šanci na dlouhý život 😄
29. zář 2020

Jsou krasny!