icon
1 / 1
avatar

Tvaroh ve babičce me pobavil 😂 taky nekdy vysypavam formu kokosem 👌

17. říj 2019
avatar

@lenickakl díky za upozornění. Víš jak chytrý mobil

17. říj 2019
avatar

@lachtanice86 jojo, nekdy z toho vzniknou dobry srandy. Me to rozcilovalo, tak jsem si to vypla 😅

17. říj 2019
avatar

Do jak velke formy prosim? To vypada luxusne 😉

17. říj 2019
avatar

@jane46 tohle je forma cca 23x15

17. říj 2019
avatar

Děkuji moc za skvělý recept a zařazuji tě do soutěže 🙂
#vileda

24. říj 2019