Zajímalo by mě. Kdysi jsem četla že dle polohy miminka v bříšku dle UTZ - tam kam má natočenou hlavičku se pozná pohlaví. Článek už najít nemůžu. Máte zkušenosti? Slyšeli jste o tom? Nejspíš blbost, ale zajímalo by mě to 🙂
Čekáme dvojčátka, holčičky. Každá má hlavu na jinou stranu a obě mají pipinu 🙂
No je to podle umisteni placenty...a jmenuje se Ramziho metoda😉
Moje dr. nemá ultrazvuk a podle pohmatu na břicho, určila polohu miminka (vždy mi komentovala, kde co má) a u obou dětí mi tipla pohlaví - u obou se trefila, takže asi na tom něco je.
@krizovam Mojí mámě v dřevních dobách jedna porodní asistentka (tehdá se říkalo sestřička na porodním 🙂 ) odhadla mě i bráchu. Máma mi o tom povídala, když jsem já čekala svoje děti. Říkala, že ji prohmátla břicho, takovým zvonem poslouchala srdíčko a u nás obou s jistotou konstatovala pohlaví. Nebyla jediná, komu to trefila.
Hm a v ktorom tyzdni ?:D podla mna sa dieta toci skoro cele tehotenstvo. Nemyslim hore hlavou a dole ale doprava dolava