ladytattooch
11. lis 2014
Moje SRDCOVÉ tetování
Jelikož je manžel tatér, tetování je u nás něco běžného, něco jako zajít si ke kadeřnici, na nehty a apod... Tahle kérka je ale jiná! Je moje šestá a je prostě VELKOU srdcovou záležitostí. Je to kérka, která mě nikdy neomrzí, nikdy se mi neokouká, nikdy mě nepřestane bavit.... Proč? Protože jí navrhla moje 3,5 letá dcera. Už teď se těším na další!!!
Více na mém blogu: http://ladytattooch.blogspot.cz/
To je skvělý 😉
11. lis 2014
úžasný nápad! krása
11. lis 2014
nádherné!🙂
11. lis 2014
to je dobryyy 🙂
11. lis 2014
Na 3,5 roku maluje moc krásně 🙂
11. lis 2014
to je tá najkrajšia kerka akú som kedy videla - okrem tej mojej samozrejme 😀
14. led 2015
Úžasné! Kdybych si dala ty kliky háky od syna, tak nevím nevím 😂 ale takovou malbu bych si taky ráda a hrdá dala 🙂
26. srp 2018

krásný 🙂