Krásné! 🙂)
Krasne
super!
Dokonalost sama!!!
no tak to je úžasné...to je vyloženě srdcervoucí...fakt super 🙂
Taky bych jednou chtěla 😵 je to luxusní 😵
taky čekám na srdcový výkres, nádherný
Tetování se mi nelíbí, ale tohle je jediné, které ano 🙂
to je dokonalé🙂
vytetovaná jména dětí se mi nelíbí, ale tohle originální a super!!! 🙂
dokonalé
teda ale na 3 lety dite kresli krasne 🙂
nádhera!
Už teď se těším, až Sofča začne kreslit 😀
nádherné. To se teda fakt povedlo. Jak obrázek, tak kérka. Malá bude zřejmě malířka, opravdu je to velmi vydařená kresba! Taky doufám, že Filípek jednou namaluje něco, co bude vytetováníhodné 🙂. Viděla jsem to před lety na fb několik fotek a bylo jasné, že jednou si taky nechám kresbičku zvěčnit 🙂
Můžu se zeptat, kde jste si nechala kérku dělat? Je dokonalá! Moc se mi líbí, klobouk dolů.
@aisling_kells Tetoval mi to manžel, je tatér (Tattooch) 😉
@ladytattooch Vypadá fantasticky. A přiznám se, že už tak 14.dní bedlivě kontroluju každý výtvarný počin naší Lů 🙂 Bezva nápad.
@aisling_kells Taky už netrpělivě čekám na dílko od našeho druhorozeného, aby to druhé ručce nebylo líto 🙂 Ale jsou mu teprve 2, tak ještě asi chvilku vyčkám 🙂
@ladytattooch Čoveče hledám tu TOP kérku asi 3 roky. Místo další 3 roky 🙂)) pak salon (Tribo, Inkoust), jsem z Jablonce nad Nisou, tak si budu muset dojet. Od kotvy, přes nekonečno, kytky, čínský motivy, znamení zvěrokruhu, iniciály.. až jsem na to kápla. Tohle je fakt kérka na celej život. Ty jména na zápěstí jsou tááák vohraný 😵

boží 🙂