icon
1 / 1
Více na blogu: http://ladytattooch.blogspot.cz/
avatar

boží 🙂

11. lis 2014
avatar

Krásné! 🙂)

11. lis 2014
avatar
11. lis 2014
avatar

super!

11. lis 2014
avatar

Dokonalost sama!!!

11. lis 2014
avatar

no tak to je úžasné...to je vyloženě srdcervoucí...fakt super 🙂

11. lis 2014
avatar

Taky bych jednou chtěla 😵 je to luxusní 😵

11. lis 2014
avatar

taky čekám na srdcový výkres, nádherný

11. lis 2014
avatar

Tetování se mi nelíbí, ale tohle je jediné, které ano 🙂

11. lis 2014
avatar

to je dokonalé🙂

11. lis 2014
avatar

vytetovaná jména dětí se mi nelíbí, ale tohle originální a super!!! 🙂

11. lis 2014
avatar

dokonalé

11. lis 2014
avatar

teda ale na 3 lety dite kresli krasne 🙂

11. lis 2014
avatar

nádhera!

12. lis 2014
avatar

Už teď se těším, až Sofča začne kreslit 😀

13. lis 2014
avatar

nádherné. To se teda fakt povedlo. Jak obrázek, tak kérka. Malá bude zřejmě malířka, opravdu je to velmi vydařená kresba! Taky doufám, že Filípek jednou namaluje něco, co bude vytetováníhodné 🙂. Viděla jsem to před lety na fb několik fotek a bylo jasné, že jednou si taky nechám kresbičku zvěčnit 🙂

29. pro 2014
avatar

Můžu se zeptat, kde jste si nechala kérku dělat? Je dokonalá! Moc se mi líbí, klobouk dolů.

25. říj 2015
avatar

@aisling_kells Tetoval mi to manžel, je tatér (Tattooch) 😉

25. říj 2015
avatar

@ladytattooch Vypadá fantasticky. A přiznám se, že už tak 14.dní bedlivě kontroluju každý výtvarný počin naší Lů 🙂 Bezva nápad.

2. pro 2015
avatar

@aisling_kells Taky už netrpělivě čekám na dílko od našeho druhorozeného, aby to druhé ručce nebylo líto 🙂 Ale jsou mu teprve 2, tak ještě asi chvilku vyčkám 🙂

2. pro 2015
avatar

@ladytattooch Čoveče hledám tu TOP kérku asi 3 roky. Místo další 3 roky 🙂)) pak salon (Tribo, Inkoust), jsem z Jablonce nad Nisou, tak si budu muset dojet. Od kotvy, přes nekonečno, kytky, čínský motivy, znamení zvěrokruhu, iniciály.. až jsem na to kápla. Tohle je fakt kérka na celej život. Ty jména na zápěstí jsou tááák vohraný 😵

2. pro 2015