Mate nekdo prosim trampolinu do zeme? Mame 5m bazen nadzemni a nechce se mi stavet dalsi kolo, ale zase predpokladam, ze na zimu se schovava tak jako tak a co pak s tou dirou? Pripadne mate nekdo nejak postaveme ve svahu? Ze bysme vyuzili nevyuziteho mista?
lani1
autorMy ted skoro cely jaro jak prsi porad sekame, prakticky kazdy tyden, tak si rikam, jak se resi sekani u normalni trampoliny
3. črc 2020
Manžel odmítá trampolínu do země, prý se do takové díry v zemi stěhuje různá havet. Ale některé holky tady už psaly, ze je to dobré.