
12 / 18
A můj chlapák v MUUM :)
lawine
autorZa 4 dny 16 měsíců. Myslíš celé délky od nožiček, nebo jen záda? A v lehu to jde opravdu jen tak, ale když si dokoupíš sluneční clonu, mohlo by to být asi víc,ale nám to vyhovuje 🙂
23. dub 2012
ty jo tak ten je paradni vubec neni malej🙂)me prijde akorad 🙂
23. dub 2012
lawine
autorNo s doplňky je to horší, oficiálně zatím mají jen ke trojkombinaci tašku, někde ji seženeš i ke dvojkombinaci. Samostatně prodejná není,ale už to prý plánují, jenže kdy to nikdo neví a nánožníky zatím ve stejné barvě nejsou. Jen to co je na www.handypraha.cz k vidění. 🙂
24. dub 2012
jak se s takovým kočárkem jezdí v terénu? lesní-polní cesta? 🙂
24. dub 2012
můžu se zeptat... kolik tvůj malej měří??? a kolik kočárek celkově váží?? děkuju!
5. kvě 2012
lawine
autorA už ho i prodávám... A důvod... Chci nějaký golfky :D
13. črc 2012
teeda má tam místa, kolik mu prosím je?a mohla bych poprosit o změření ležení- délku ? a v lehu jde ta boudička jen tak jak to máte nafocené, nejde dát aby více chránila dítě před sluníčkem, větrem či deštěm? to je takto krátká, děkuji moc za info, byl to můj favorit, ale teď nevím