Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
pipetulaa AMBASADORKA
3. črc 2018 Čtené 598x vybrali jsme

Krásný den!

s velkou radostí vám přináším soutěž o karton HiPP BIO Combiotik (2,3,4)! :heart:

Co pro účast a výhru musíte udělat? 

1. Dát like tomuto článku.

2. Shlédnout video v odkazu níže.

3. Zde do komentáře napsat, co vás ve videu nejvíc překvapilo nebo zaujalo.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=K0Qn6n7gpjE

Soutěz začíná dnes, 29.6. 2018 v 16:15 a ukončena bude 4.7. 2018 ve 20:00. 

Poté vylosuji jednoho výherce! 

Vsem přeji mnoho štěstí a krásný slunečný víkend a začátek prázdnin :cherry_blossom::sunny::sunny::sunny:

Vase Petra a HiPP :heart:

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
26. čer 2018 Čtené 142x

Bylo jednou jedno malé městečko, kde život plynul poklidným tempem a největším vzrušením býval pro místní obyvatele čtvrtek, kdy do města zavítal pojízdný stánek s točenou zmrzlinou.

Jednoho dne ale klidné vody rozvířil příjezd náklaďáku. Na korbě měl naložený moderní dřevěný montovaný dům a lehce hysterická blondýna pobíhala zmateně kolem. Dirigovala dělníky, komandovala stěhováky.

Byť tomu nikdo z přihlížejících nevěřil, dům opravdu za chvíli stál uprostřed krásné parcely obklopené vzrostlými stromy.

Netrvalo dlouho, paní Igráčková, jak se ona hysterická bloncka jmenovala, začala plánovat kolaudační párty. Jak je všem dobře známo, chlapi na tyhle věci úplně nemají ani buňky, ani nervy. Pan Igráček si zabalil kufr a s výmluvou na služební cestu zmizel jako pára nad hrncem.

Po třech dnech začala být Igráčková vážně nervózní.

- Kde sakra je? Copak to zase musím celé obstarat sama?

Ráno ji došla trpělivost. Chosé nepřijel!

Zalarmovala policii, obvolala nemocnice. Nikdo o něm nevěděl. Kdyby nebyla roztržitá, mohla zaslechnout v hlase policistky určitý podtón… Na to ale neměla v tuhle chvíli kapacitu.

Celý dne bloumala domem i zahradou, pozorujíc dobře rostlého zahradníka, který se snaží zkrotit zanedbanou zahradu. Znáte to, jsou dny na “P”, kdy žena prostě potřebuje víno. Jako například pondělí, pátek, právě teď, pozítří, a tak. Vylila se jako váza a usnula. Ranní budíček ji velmi překvapil… Už myslela, že je to ten zarostlej zahradník, o kterém se jí zdálo. Ale ne! Chosé dorazil po týdnu ve velmi rozverné náladě.

Party on!

Všude balonky, konfety, spousta dobrého jídla a pití. Uprostřed nejlepší zábavy vtrhne však do domům policie. V zápětí za nimi přijíždí i hasiči a záchranka. Chosé Igráček je zadržen za pašování pistácií, které se podplacený zahradník snaží urychleně odklidit.

Nic platné, jde do basy. Zděšená Igráčková odjíždí s hasiči pryč…

O rok později:

Rodina Igráčkova. Pan, paní a rozkošná dvojčata, která se narodila těsně před propuštěním pana Igráčka na svobodu po ročním trestu odnětí svobody. Jak je možný, že byla těhotná 12 měsíců a proč se děti nápadně podobají hasiči z oné divoké noci, to dodnes nikdo neumí vysvětlit.

Žili šťastně a spokojeně. S domem, který prozatím odolává ničivému tornádu Tonda, které řádí ve městě.

————————————————————-

Skvělý skvělý skvělý hračky! Odolný, variabilní, fantazii rozvíjející. Byť dům opravdu působí dost fórově a jeho stavba se zdá být vcelku divoká, po pochopení systému se člověk chytí relativně rychle. Nicméně plánek by to fakt sneslo :slight_smile:

Toník miluje hrát si na “život”. Krásně jsme na něm při hře viděli, jaké normy a vzorce chování mu dáváme. Zrcadlil dokonale - panáčci jdou jíst s jí se zásadně u stolu, pak šup vyčistit zuby a spinkat! Jasně, pohádku vám přečtu. A ráno čau! Jedu do práce a ty se tady měj hezky, pusu, papá.

Díky za tohle testování. Díky za tyhle hračky. Bylo to strašně fajn :slight_smile:

#test_igracek

#recenze

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
1. dub 2018 Čtené 186x

Krásný večer!

Předně vám chci strašně moc poděkovat za neuvěřitelnou účast! Jste skvělé! :heart::cherry_blossom:

Vyhrát ovšem z toho množství mohou jen dvě z vás. A náhodný generátor čísel vybral… 

tramtadadááááa…

@minonnka

@coudy2014

Letí k vám obrovská gratulace! A všem ostatním v průběhu zítřka přiletí 10 srdíček jako poděkování :heart:

Vítězky prosím o jméno, adresu a telefon do IP :pray_tone1:

Uzijte si krásné velikonoční pondělí a ať jsou na vás muži něžní!

S láskou,

Petra a #hipp

#velikonoce 

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
28. bře 2018 Čtené 458x vybrali jsme

Byl rok 1897 a Joseph Hipp, který pracoval v cukrárně a prodejně svíček v Pfaffenhofenu, si vzal svou krásnou ženu Marii. V roce 1899 se jim, jako druhorozená, narodila dvojčátka. Marie však měla velké problémy s kojením, mléka bylo pro obě děti málo. A tak děti hubly, neprospívaly a na pokraji zoufalství se Joseph rozhodl pro, v tu dobu, geniální řešení!

V tomto roce nebylo o kojeneckém mléku ani vidu ani slechu. Děti, které nebyly kojené, většinou umíraly...

S tím se Joseph odmítal smířit a tak šel a v cukrárně rozdrtil suchary, které tam pekl, na sucharovou moučku, kterou přidával do trochy mateřského mléka a tím krmili svá dvojčátka.

A výsledek?? Báječný! Děti začaly přibývat na váze :slight_smile:

Výsledek to byl natolik úžasný v té době, že Joseph začal sucharovou moučku podomě prodávat. Chodil dům od domu, úspěch měl velký. Vždyť co je pro rodiče více, než vědomí, že mohou mít něco, díky čemuž děti přežijí??

Zvěsti o úspěchu dětské sucharové moučky, kterou Maria Hipp samozřejmě také prodávala v rodinném obchodě, se brzy rozšířily a na počátku 20. století již Joseph Hipp zásoboval řadu kolegů cukrářů.

Tak zcela mimochodem cukrárna přerostla v malou továrnu na dětskou sucharovou moučku J. Hippa, která se pak v celých následujících desetiletích prodávala v dobře známém žlutočerném balení.

Jeden ze synů zakladatele, Georg Hipp ml. (1905–1967), byl velmi aktivní při propagaci sucharové moučky. Jako 16 letý ji začal sám podomním způsobem prodávat v Mnichově a brzy mu byl podnik rodičů příliš malý.

Z toho důvodu Georg Hipp založil v roce 1932 v Pfaffenhofenu svou vlastní společnost.

Zajímavostí je, že sucharová moučka pro děti byla na německém trhu k dostání až do 70. let minulého století!

Uprostřed 20. století se ale Georg rozhodl začít vyrábět příkrmy průmyslově, podle amerického modelu. Nejprve byly příkrmy v plechovkách, postupně je ale začal dávat do hygieničtějších skleniček.

Sortiment výrobků HiPP se stále rozrůstal: Od šťáv až po zeleninové, ovocné, zeleninovo-masové a masové příkrmy, přes dětské dezerty k dětským menu a obilným ovocným kaším.

Současně s první průmyslovou výrobou dětské výživy začal v roce 1956 Georg Hipp pěstovat ovoce a zeleninu v přirozených půdních podmínkách a bez použití chemikálií. Poháněn ideou švýcarského průkopníka, Dr. Hanse Müllera, zakladatele ekologického zemědělství, měl jeden jasný cíl: Vyrábět zdravou a chutnou kojeneckou výživu z BIO surovin.

Rodinná farma v Ehrensbergu nedaleko Pfaffenhofenu pak přešla na ekologickou produkci. Syn Claus a jeho dva bratři, Georg a Paulus, převzali v roce 1967 vedení a dále krok za krokem rozvíjeli myšlenku ekologického zemědělství.

Jako skutečný průkopník ekologického zemědělství cestoval Claus Hipp sám od farmáře k farmáři a zabýval se obtížným úkolem zvyšování povědomí o formách ekologického přístupu. Postupně se mu podařilo přesvědčit farmáře o svém nápadu a dokázal vybudovat síť ekologických zemědělských dodavatelů.

Dnes je společnost HiPP celosvětově největším zpracovatelem BIO produktů. Ovoce, zeleninu i maso je dodáváno z více jak 6 000 bio farem, kde je neustále velmi přísně hlídána kvalita. A tak je společnost HiPP více jak 50 let společností, která lpí na ekologickém zemědělství a trvalé udržitelnosti.

Dočeli jste až sem? :slight_smile: Tak vám slibuji, že v příštím článku se podíváme na to, co se ukrývá pod pojmem "trvalá udržitelnost" a celkově na filosofii této pozoruhodné firmy.

#hipp #historie #poznej_hipp

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
13. led 2017 Čtené 1169x vybrali jsme

Krásný podvečer,

je to už pár dní, co se firma HiPP rozhodla pomoci jedné mamince, která není v lehké situaci, balíkem svých výrobků v hodně 10.000 Kč!

I díky vám všem jsme jednu takovou maminku našli. A vlastně - našli jsme dvě. Jednou byla @janamal37 , která obdržela také dárečky od firmy HiPP a druhá byla @78marcela .

@janamal37 : Ježíšek k nám dorazil o den dříve! Děkujeme za krááááásný HiPP dáreček! Taková nadílka! A děkuji všem tetám z Koníka, které na mě myslí a přejí mi vše dobré. Jste úžasné!

Původní plán byl takový, že hlavní dárek přijedu osobně mamince předat já. Nicméně počasí vyvádí psí kusy a jedna cesta přes 300km v závějích a na ledovce je nad moje síly. Takže jsme vymysleli šalamounské řešení :slight_smile: Balík rozdělíme na půl, první polovina dorazila mamince Marcele včera a s druhou půlkou se tam konečně vydám já osobně, hned jak počasí dovolí.

Ale i tak si vám všem dovoluji zprostředkovat dojmy maminky a pár fotek!

Milá Marcelo, ještě jednou bych Ti ráda popřála dodatečně krásný nový rok a doufám, že Vánoce pro Tebe, malou Alenku i Marečka v bříšku byly radostné. I díky HiPP!

Můžeš se s ostatními podělit o svoje dojmy, když  jsem Tě kontaktovala s informací, že dostaneš od HiPP balík v hodnotě 10.000,-?

Ahoj Peti, děkuju! První dojmy? Nemohla jsem uvěřit, že by se štěstí usmálo zrovna na mě. A samozřejmě, brečela jsem. Byl to ten nejkrásnější vánoční dárek. Ony ty poslední dvoje Vánoce pro mě měly úplně jiný rozměr. Vánoce 2015 byly první, kdy jsem se po sedmi letech čekání a po šesti IVF dočkala miminka a na tyto Vánoce jsem se velice těšila, jak už bude Alenka vnímat stromček a světýlka... Těšila jsem se, přestože jsem moc materiálních dárků pořídit nemohla. Výhra od HiPP velice potěšila, a přispěla k tomu, že jsme opravdu měly s Alenkou ty nejkrásnější Vánoce.

Jak jsi vnímala to, že Tě ostatní uživatelky Modrého koníka nominovaly v této akci?

Samotnou nominaci už jsem brala jako výhru, sama kvůli sobě. Nominovaly mě holky,  některé mě osobně znají, a jejich slova o tom, proč zrovna já bych mela být vybrána, mě neskutečně dojala. Tak krásně o mně psaly... Brečela jsem celý den, jak jsem byla naměkko :slight_smile:

Včera Ti přivezli první várku z balíku. Dojmy, pocity? :slight_smile: Je toho hodně? Málo? Dovedla sis představit, kolik toho vlastně bude?

Moc jsem si nedokázala představit, kolik toho bude. Když to včera přivezli, tak to byla docela legrace, protože kvůli sněhu k nám pán nezajížděl a zůstal stát nahoře. Tak jsem vzala káru a odvezla jsem to domu na káře ve sněhu :slight_smile: Bála jsem se, že to se to tam nevejde, ale nakonec to bylo akorát. Doma jsem to všechno vyskládala na stůl a šťastně na to koukala. Protože to jsou všechno věci, které jsem, ač bych moc chtěla, Alence prostě pořídit nemohla. Ted bude mít zdravé a kvalitní dobroty...a ja uz mam zase slzy v očích :slight_smile:

A co na to všechno Alenka? Vnímá už, že dostala nějaké dobrůtky?

Alenka s námi pomáhala nosit a vybalovat. Nejvíc se jí líbily ovocné kapsičky. Hrála si s nimi celé odpoledne a ačkoliv ovocným přesnídávkám obecně moc nedá, tak kapsička v ní zmizla raz dva. Moc jí chutnala.
Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat tobe i firme HiPP za to, že jsme měli nádherné Vánoce. Firmě Hipp nejen za to, že přináší dětem kvalitní a zdravé produkty, ale i za to, že pomáha, kde je potřeba. Tobě za to, že jsi mě vybrala. Psala jsi, že je to odměnou za to, že jen nesedím a nenaříkám, ale bojuju. Je to pro mě veliká odměna a povzbuzení. Moc děkuju a těším na viděnou! :slight_smile:

I já strašně moc děkuji.

Děkuji firmě HiPP za toto gesto. Za to, že za skvělou značkou se ukrývá parta skvělých lidí.

Děkuji i vám, milé koníkovky, za to, že myslíte na druhé a pomohly jste najít potřebnou maminku.

A hlavně děkuji i Marcele a Janě za to, že jim dárky udělaly velikou radost. Že to nevzaly jako samozřejmou pomoc. Bála jsem se celé akce, pár nocí jsem kvůli výběru probděla. Ale teď ten pocit, ten za to stojí. Pomáhat má smysl! :slight_smile:

#hipp

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
16. pro 2016
Milé maminky, milé Koníkovky!

Do Štědrého dne nám zbývá jen pár dní. A je pro mě velkou ctí představit vám maminku, které společnost HiPP nadělí vánoční dárek v podobě balíku produktů v hodnotě 10.000,- !!
Vybírání bylo pro mě nesmírně těžké, pročetla jsem spoustu smutných příběhů, těžkých osudů a věřte mi, že rozhodování mě stálo pár bezesných nocí.
Než ale představím maminku, které uděláme Ježíška o pár dní dříve, dovolte mi napsat pár slov i o báječné společnosti HiPP. A nebudou to slova „reklamní“, budou to slova moje, slova lidská. A budou to slova díků. Nejenom za to, že společnost HiPP se chová tak šetrně k naší krásné planetě, nejenom za to, že dodává pro nás a naše nejmenší to nejlepší, co jim jen můžeme dopřát. A slova díků si zaslouží i lidé, kteří za značkou HiPP stojí. Mají totiž srdíčko na tom správném místě, naslouchají vašim názorům, snaží se pomoci kdykoliv mohou a to všechno zvládají s úsměvem na tváři a dobrou náladou. Bez nich by tahle vánoční akce nebyla vůbec možná.
A já jim za to strašně moc děkuji!

A teď už k samotnému vyhlášení maminky. Jak už jsem psala výše, nominovaných bylo hodně, smutné události nelze přeměřovat a poměřovat….

Balíček HiPP v hodnotě 10.000,- získává maminka Marcela @78marcela :heart:

Nemá to v životě jednoduché a do budoucna to bude mít ještě malinko složitější. Ale i tak se neustále snaží se svojí situací něco dělat, neustále díky svému přístupu a svojí pílí bojuje. A bojuje za sebe, za malou Alenku i za malého, ještě nenarozeného, Marečka. Pevně věřím, že dárek od HiPP nebude brát jako samozřejmou pomoc, jako něco, na co má díky svému osudu „nárok“, ale naopak ho bude vnímat jako impuls a znamení, že má smysl a má cenu se snažit a že jde po správné cestě.
Za Marcelou se osobně vydáme – já i zástupci HiPP a přijedeme jí dárek předat. Už teď se těším na setkání!

A jelikož jsou Vánoce, vybrala jsem ještě jednu maminku. Maminku, jejíž osud mě zasáhnul tak, že jsem u jejích příběhů plakala. Maminka Jana @janamal37 si prošla pravým peklem. Má už většího chlapečka, který by až tak mléčka a příkrmy neocenil. Ale i tak se může těšit na vánoční balíček dárečků od HiPP, který jí zašleme na adresu :heart:

A závěrem chci poděkovat i vám všem tady. Jste duše báječné. Už jen proto, že jste schopné dívat se kolem sebe a upozornit na maminku, které bychom mohli udělat radost. Je úžasné, že nemyslíme v tomto čase jenom sami na sebe, ale hlavně na druhé. Semkly jste se ve jménu dobré věci. A za to vám patří velký dík. Všem, které nominovaly nějakou maminku, nebo které daly článku like pro jeho šíření, dorazí během víkendu deset srdíček.

Mějte krásné Vánoce, plné pohody, úsměvů na tváři a rozzářených očí.
Maminkám přeji zdravá a šťastná dítka a všem snažilkám přeji jejich vytoužená štěstíčka v náručí.

Zázraky nerostou na stromech, ale rodí se v našich srdcích!
#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
15. pro 2016
Dneska jsme si užili báječný den v Praze. Načerpali jsme trochu vánoční atmosféry u svařáku :slight_smile: A Toníček se vyřádil v Hamleys, Nevěřila bych, že to bude i pro tak malé dítě, ale on tam byl úplně ve svém živlu, od Lego Duplo jsme ho museli ve finále s řevem odtáhnout :grinning: (Ale Ježíšek se pak pro jednu krabici vrátil) :slight_smile:
A dnešní vánoční nálada se mi náramně hodí. Musím totiž dnes finálně rozseknout, kdo dostane #hipp Ježíška pod stromeček.
Je to strašně těžké a složité a mě to stálo pár bezesných nocí.
Ale věřím, že rozhodnu správně a spravedlivě. A že mě v tom vy všichni podpoříte. Protože i vy jste svými tipy na maminky velkou měrou přispěli a já vám za to strašně moc děkuji! :-*

A ještě vám dlužím vyhlášení soutěže o Kaše na dobrou noc. To ale až zítra...stejně tak jako vyhlášení HiPP Naděluje! :slight_smile:

Mějte krásnou dobrou noc!
Zobraz celou zprávu
pipetulaa AMBASADORKA
13. pro 2016
Děkuji za záplavu srdíček! :heart::heart::heart::kissing_heart::blush:
Zobraz celou zprávu
pipetulaa AMBASADORKA
12. pro 2016 Čtené 548x vybrali jsme

Jsme za polovinou adventního času. Sníh nám sice k té pravé vánoční a zimní idylce chybí, nicméně i tak jsme v tuto chvíli rádi všichni pospolu. Dětem září očička z rozsvícených světýlek v oknech, předzvěst nadílky od Ježíška je téměř hmatatelná. Maminky pečou cukroví, zdobí své byty, domy i zahrady. Společně s tatínky shání vysněné dárky pro své nejbližší…

Těšení se na Ježíška, adventní čas, zapálené svíčky, láska, štěstí a pohoda.
Ale bohužel ne každý tento čas takto prožívá. Jsou mezi námi maminky, které jsou v těžké životní situaci. Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné a těžko v tu chvíli hledat na celém adventu to pozitivní a zároveň být pozitivní i pro své děti.

A proto jsem tady já a taky, tedy vlastně hlavně, HiPP. A taky vy, maminky na Koníku!

Pár dní zpět jsem rutinně otevřela ráno počítač a projela nové e-maily. V záplavě klasického spamu z různých slevových serverů jsem viděla e-mail od jedné milé HiPP duše :slight_smile:

Úkol zněl jasně: „Petí, vybereme na koníku maminku v nouzi, životní, finanční… A té uděláme krásné Vánoce!“

A já se úkolu moc ráda ujímám…. Ale!

Milé maminky, potřebuji vaši pomoc!

Hledáme tedy maminku, registrovanou na Modrém Koníku, která je v nelehké životní situaci. Ta, kterou vybereme, dostane balík výrobků HiPP v hodnotě 10.000,- !!!

Samozřejmě, že složení balíku bude moci ovlivnit, dle preferencí (zda spíše mléčko, nebo příkrmy) a také dle věku dítěte, či dětí.

Víte o mamince na Modrém koníku, která je v nouzi? Které by vánoční dárek od HiPP pomohl? Neváhejte a napište jí do komentářů. Nebo čte toto maminka v nouzi a vánoční dárek HiPP by jí velmi pomohl? Ozvi se do komentářů pod článek!

Jsou tady Vánoce, jsme si blíž než kdy jindy a měly bychom si vzájemně pomáhat. Protože zázraky nerostou na stromech, ale rodí se v našich srdcích!

Mamince, kterou vybereme, dovezu osobně se zástupci HiPP balík ještě před Vánoci!

PROSÍM O LIKE KE ČLÁNKU, AŤ SE ROZŠÍŘÍ PO CELÉM KONÍKU A AŤ SPOLEČNĚ NALEZNEME MAMINKU, KTERÉ BUDEME MOCI ROZZÁŘIT OČI RADOSTÍ! :slight_smile:

#hipp

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
17. lis 2016
Zobraz celou zprávu
pipetulaa AMBASADORKA
15. lis 2016
Prosím, dejte tipy na vánoční dárky pro rodiče a pro tchany.
Odměnim každou pomoc srdíčkama (večer až budu na PC)
Dekuju!
Zobraz celou zprávu
pipetulaa AMBASADORKA
14. lis 2016 Čtené 2447x

Na přání několika z vás přidávám recenzi na výrobek Colour Refresh Maria Nila.

Svoje vlasy mám takové medovo-zrzavo-hnědé. V létě více vyšisované, v zimě trochu tmavší. A jelikož jsem pihatá a mám zelené oči, rozhodla jsem se jít zrzavou cestou :slight_smile: Takže asi půl roku už si barvím vlasy do zrzava. Nicméně barva se fakt rychle vymývá a pěkně zářivá vydrží vždy maximálně 3-4 týdny.

Hledala jsem tedy něco, co barvu ochrání, nebo zvýrazní. Abych nemusela u kadeřnice bydlet (nehledě na finanční stránku).

Na doporučení kamarádky jsem začala hledat značku Davines a Maria Nila. Davines dělá také tónovací kondicionéry, ale má jen tři základní barvy. Na druhou stranu Davines je běžně k dostání v eshopech bez větších obtíží.

Značka Maria Nila je ze Švédska a k nám na trh přišla až na přelomu srpna/září. Vyrábí hodně barevných odstínů a vybere si opravdu každý. Bohužel sehnání výrobku není nejjednodušší. V ČR jsem zatím objevila jediný eshop, kde Maria Nila prodávají. A tam to lze koupit jen pod registrací s IČO, kdy si hlídají, aby živnost byla opravdu psaná na kadeřnici.

Já k nákupu zlanařila kamarádky kamarádku, která mi to přes sebe objednala.

Cena za 300ml je 478Kč.

A teď k samotnému testování:

Přípravek se používá jako kondicionér. Tedy do umytých, ručníkem lehce prosušených vlasů se vmasíruje a hřebenem rozčeše požadované množství. Působit se dle návodu má nechat 3 až 10 minut, v závislosti na tom, jak moc intenzivní barvu chcete. Já to tam napálila rovnou na celých 10. Chtěla jsem vyzkoušet maximální účinek a navíc mi výrazná zrzavá nevadila, spíše naopak. Barvu jsem měla naposledy před dvěma mesíci, takže jsem měla barvu tmavou, vymytou, nehezkou.

S přípravkem se prima pracuje, pumpičkové balení je praktické. Doporučují vzít si k aplikaci rukavice, aby člověk neměl barevné ruce :slight_smile:

Po umytí  a vysušení vlasů jsem byla nadšená!!! :slight_smile:

Měla jsem krásně zářivou barvu, odrosty nebyly úplně překryté, nicméně přechod mezi odrostlými vlasy a barvenými byl stažen a nepůsobil blbě, spíše přirozeně.


Jako další ohromné plus musím zmínit, že jelikož jsou v samotném kondicionéru arganové oleje a další věci, tak vlasy po použití byly nádherně pevné, nelítaly, super se upravovaly.

                                                   Omluvte můj nenalíčený xichtík

Barevná paleta Maria Nila je ohromná. Zrzky, hnědovlásky a černovlásky si můžou svojí barvu (ať už obarvenou či přírodní) zvýraznit a oživit. Můžete také použít třeba červený kondicionér a tím na tmavých vlasech na sluníčku vznikne zajímavý efekt.

Blondýnky mají ovšem ruku nejvolnější. Můžou si hrát s tyrkysovým, růžovým či perleťovým podbarvením... A prostě obecně si lze hrát s barvou vlasů, aniž byste si vlasy ničily.

Udávaná výdrž barvy je cca 1 měsíc. Asi bude hodně záležet na tom, zda si blondýny udělá modrou hlavu, nebo zda si černovláska dá na vlasy červenou pro odlesky na sluníčku. Každopádně mě výrazná barva držela minimálně 5 umytí.

Další celkem důležitá věc je, že když jsem si vlasy namočila vodou, odtékala opravdu čirá, čistá voda. Až po nanesení a oplachování šamponu se začala lehce barva uvolňovat. Odpadá tím tedy strach, abyste třeba při návštěvě bazénu neobarvily vodu, nebo si neobarvily v dešti oblečení apod. Nepouští to :slight_smile:

Takže já doporčuji a jsem ráda, že jsem si objednala dvě balení najednou :slight_smile:

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
13. lis 2016
Báječná #hipp novinka! :slight_smile:
http://www.hippmlekarna.cz/

A jako bonus 10 srdíček k nákupu!
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
13. lis 2016 Čtené 137x

Už pár let zpět jsem si říkala, jak by bylo fajn pořídit si pomocníka na mytí oken. Od malička jsem nesnášela tu procedůru, vštěpovanou mi babičkou - horkou jarovou vodou umýt okna, rámy... Poté další vodu a smýt tím tu jarovou. Nakonec dětské pleny (ještě ty po mně) a těmi, s nějakým přípravkem, rozleštit okna. Peklo! Pleny už pouštěly chloupky, neustále jsem měla na oknech "kocoury" a příšerně mě to nebavilo. Tím spíš, když se musela mýt stará dvou okna - tedy dvojnásobek práce. Postupem času jsem si to usnadňovala a šulila to. Takže stačila jenom jedna voda, místo plen noviny...Nakonec voda se šamponem (super věc!) a teď, teď jsem díky #konik_testuje měla možnost splnit si svůj sen a pozvat si domů pomocníka! :slight_smile:

Nedočkavě jsem vybalila Windomatic z krabice a dle návodu dala na 3,5 hodiny nabít. Manipulace s ním je jednoduchá, intuitivní a blbuvzdorná :slight_smile:

Při prvním použití jsem nadšená, ale objevuje se i první "ale". Tím je pro mě nevhodně umístněné spouštěcí tlačítko. Automatickým úchopem mojí (evidentně levé) ruky si totiž přístroj neustále vypínám. Po pár minutách už si ale navyknu na trochu jiný způsob držení a v pohodě.

Windomatic perfektně odsaje veškerou vodu, nezanechává šmouhy a je rychlý a víceméně tichý.

Při mytí velkých zdrcadlových ploch na vestavěných skříních mi občas nechá čáru, kde končí stěrka. Nicméně není to nic tragického, nic extra viditelného a snadno se to rozleští třeba kusem papírové utěrky (záležitost na cca pět sekund). Na oknech to vůbec neřeším, tam to vidět není.

Myslela jsem si, že ho použiju opravdu jen na mytí oken. Ale ukázalo se, že Windomatic je mým věrným kamarádem každý den. Stále ještě totiž bydlíme ve starém domě, se starými okny s dvouskly, na kterých se sráží neuvěřitelné množství vody. A já tedy dvakrát denně nadšeně odsávám vodu, kterou automaticky z nádržky naliju na kytky na oknech :slight_smile: Je to WIN - WIN! My vidíme ven, kytky konečně nechcípou díky mé lenosti a neschopnosti je pravidelně zalévat :grinning:

                                              Naše běžně zamlžená okna, plná vody

Abych recenzi shrnula, uvedu přehledně následující klady i zápory, které lze na tomto pomocníkovi do domácnosti nalézt!

Klady:

  • Perfektní funkčnost
  • Výdrž baterie
  • Kyvná hlavice
  • Tichý chod
  • Mnohostranné použití (okna, rozlitá voda na podlaze, apod.)
  • Snadné ovládání

Zápory:

  • Postrádám teleskopickou tyč (pro ty, kteří mají velká a vysoká okna by tím mohlo odpadnout tahání židle, schůdků, ...)
  • V případě, že bude chtít stírat tak, že otočíte celý Windomatic vzhůru nohama, pak musíte mít úplně prázdnou nádržku na vysátou vodu. Tekla by vám totiž jinak větráčkem ven. (Např. domytí spodní části vestavěné skříně, nebo světlík u domu, apod.)
  • Nevhodně umístěné on/off tlačítko :slight_smile: (než si zvyknete a přeučíte se ho držet jinak)


Za mě rozhodně klady výrazně převažují. Velmi děkuji za možnost testování a výrobek rozhodně doporučuji! :slight_smile: Ušetří čas, nervy a nechcípnou vám kytky na oknech :grinning:

#test_vileda2

Čti celý článek
pipetulaa AMBASADORKA
3. lis 2016
Venku zima jako v ruském filmu, tak vzpomínám na oázu klidu na farmě pana Hippa.
Připomeňte si tu pohodu spolu se mnou v mých článcích :heart:
#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
3. lis 2016
Jupí jupí! Sehnala jsem téměř nesehnatelné a dneska musím otestovat, jestli je to fakt tak dobrý, jak se říká!
Máte některá zkušenost se značkou Maria Nila?
Jsou to barevné kondicionéry na vlasy s velmi výrazným pigmentem. Hodně podobné dělá Davines, ale nemá takovou barevnou škálu.
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
2. lis 2016
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
1. lis 2016
Holčička? Chlapeček? Překvapení? Nebo překvapení z "donucení", protože pídě nespolupracovalo? :slight_smile:))
Za každou odpověď vám přiletí :heart:
#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
31. říj 2016
Nemáte některá v peněžence stokorunu se sériovým číslem H07918777?
Já totiž ne, ale ten kdo ji má, tak vyhrává na Frekvenci 1 milion korun :smile:
Takže jestli je to někdo z vás, chci desátek za upozornění :joy::joy:
Zobraz celou zprávu
pipetulaa AMBASADORKA
30. říj 2016
:heart: Více než čtyřicet let vědeckého výzkumu a přísný systém kontrol kvality jsou základem pro naše mléka HiPP Combiotik. Víme, že vašim dětem nabízíme jen to nejlepší z přírody: https://goo.gl/lsF13G
#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
23. říj 2016
Výtečná ovocná svačinka sbalená na cesty! :slight_smile:
Obsahuje 100% BIO ovoce, bez přidaného cukru a jiných šmakulád.
Chcete pro své děti to nejlepší? Pak je HiPP jasná volba!:heart:

#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
22. říj 2016
Vidím v Tondovi svoji netrpělivost každým dnem víc a víc :grinning:
#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
19. říj 2016
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
18. říj 2016
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
17. říj 2016
Báječná švestková svačinka v dnešním dušičkovém počasí :slight_smile:
(A já mu jednu skleničku sebrala, v hrnku dolila horkou vodou. Přidala skořici a hřebíček a mám báječný a voňavý drink :heart:️)
#hipp #ovocny_caj #hipp_pro_celou_rodinu #hipp_tip
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
16. říj 2016
Sakryš, chtěla jsem si koupit nějakou kosmetiku na vlasy a oni to prodávají jenom živnostníkům. No to by mě mňouklo..! Nechce se mi připlácet za objednávání z ciziny. To je vopruz...
Zobraz celou zprávu
pipetulaa AMBASADORKA
16. říj 2016
Tonda mi bojkotuje k večeři cokoliv, kromě HiPP polévky s pšeničnou krupicí. Tu zdlábne tak, že by vylízal i skleničku, kdyby to šlo! :grinning:
Takže jsem udělala na ní nájezd a brala jí rovnou 12ks.
Paní u pokladny na mě koukala trochu jako na blázna :see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil:

#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
14. říj 2016
Kdo by měl sedět a proč? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
14. říj 2016
Včera jsme se byli fotit a venku byla taková zima a i ostrý vítr... Tak mě napadlo připomenout, že se blíží doba, kdy budeme naše dětičky zase mazat krémy proti chladu!
Víte, že děti totiž potřebují i víc než teplé oblečení? Balzám Vítr & Zima je ideální pro ochranu pokožky i v tomto proměnlivém počasí, ať už mrzne, fouká, vítr, chumelí nebo prší. Neobsahuje vodu, a tak vytváří ochranný plášť na pokožce. Neobsahuje parfémy, éterické oleje, parabeny, emulgátory a ani konzervační látky. Balzám je vhodný i pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě. Více: http://goo.gl/Pa6cG0

#hipp
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pipetulaa AMBASADORKA
13. říj 2016
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
Strana
z 14
Předchozí Strana
z 14
Další