Sakryš, chtěla jsem si koupit nějakou kosmetiku na vlasy a oni to prodávají jenom živnostníkům. No to by mě mňouklo..! Nechce se mi připlácet za objednávání z ciziny. To je vopruz...
pipetulaa
autor@panickatlamicka prave ze ne kadeřnici :-/
16. říj 2016
@pipetulaa a ani kadernice, ke ktere chodis, by nebyla ochotna...? 😉
16. říj 2016
A ty nemas treba kamosku osvc?