Prosím, dejte tipy na vánoční dárky pro rodiče a pro tchany.
Odměnim každou pomoc srdíčkama (večer až budu na PC)
Dekuju!
pro mamku mám domácí pekárnu (na 24.12.narozeniny) a na vánoce poukaz do galerie vín ve Valticích na degustaci (vezmeme ji tam na víkend) a rámeček s fotkama, kde jsem já s bráchama každý rok vyfocená před stromečkem a seřazených jak šel čas)..
Pro tchána termotričko a kávu v dárkovém balení
Pro tchyni řetízek Swarovski a kosmetika
Delam fotokalendar a domaci otisky
Jako každý rok oboum dáváme fotokalendáře s vnuky, našim nějaký wellness a tchýni kabelku a tchanovi svetr.
Doma dělaný slany karamel, pro všechny ženy z rodu mýdlo a tuhý šampon z mydlarny Carovny mlýn. 😉
masáže, dárkové poukazy....
už máme nakoupené vstupenky do divadel a na koncerty. Loni jsme oběma dávali fotorámečky s výběrem fotek našich synů
Ja mamce letos koupila knizku "Babicko vypravej" - sama ji dopise,nalepi fotky a nam to jednou zustane jako pamatka. Tatkovi letos sentimentalne (kupovala jsem jako dite) v Lidlu retro edici Barbus a kvalitni medovinu. Tchanovcum letos kupujem pobyt v laznich (loni dostali moji rodice)
Budeme pořizovat digitální fotoramecek
Mixit, poukaz do květinářství na fuchsie, fotomagnetka, jedlé dárky,co vyrobím
Máme pro naše permice do bazénu a osušky k tomu 🙂 Tchánovce nemám neřeším ale dostali by to samé 🙂
Tchýně dostane Dormeo pristylku a tchan bednu pro pro chlapa bylo to na fb
Pro tchýňku máme pravý nepálský šátek z thao.cz a dohromady pro ně kvalitní kávu do kávovaru (to už je taková tradice 🙂 Zbytek ještě vymyšlené nemám.
Dobrý nápad jsou i losy od sazky, dostáváme je pravidelne, je tam garnatovana výhra myslím snad 200 Kč, ale vždycky jsme někdo vyhráli víc, jednou i 5000 Kč
Nasi doatanou poukaz do termalu+ jako bonus tam s nima pojedu ja a segra. Tchanum bych to dala nejrafsi taky_ale bez me ucasti😀
Písní mi sz a až budu na velkém pc tak ti pošlu odkaz
@lucyy81 to by mě taky zajímalo...ty losy 😀
Dáváme letos polštářky s vnoučkem 🙂
Jojo, los stojí pětikilo a máš téměř jistotu, že 200 vyhraješ. Tzn. jsi tak jako tak 300 v mínusu 😀 A to se vyplatí!
my dáváme kalendář s našimi fotkami.má úspěch.
Tchánům masáže, pokauzy do restaurace, tchýni šátek, tchánovi knížky o vojenské technice. Mamce orchidej z korálků, parfém, voňavou svíčku. Až budou děti, budeme dávat dárky s fotkama dítěte 😀...
našim kupuju hodně nějaké welnes/relaxační pobyty. letos jsem jim koupila externí disk, žádný nemají a chtějí přeinstalovávat počítač a ještě uvažuju nad poukazem do zdejších pivních lázní, které mají fakt super hodnocení. a pak uvažuju nad fotoknížkou první rok malého, ale to už asi nestihnu nebo jsem uvažovala nad kalendářem týdenním s fotkama malého a jich...
Rodičům jsem vždy dávala nějaký pobyt do termálů, kalendář, kosmetiku, masáže, mamce knížky...Dáváme si dost dárků. Letos jsme se domluvili, že si dáme jen drobnosti, protože máme a budeme mít dost velké výdaje kolem domu a svatby, takže lázně jim odpadnou. (Mamce mám zatím předplatné Pravého domácího časopisu, přírodní kosmetiku, spoustu věcí ze Zdravé výživy, u taťky zatím tápu). A tchánům dávám vždy jen nějakou drobnost.
Puzzle s fotkou deti 🙂
Našim jsem loni koupila poukaz na focení s klukama,ať mají hezkou vzpomínku 😊, jinak fotoknihy, pro babičku a dědu poukaz do nějaké lepší restaurace...jo a ketos chci dt našim poukaz na vstup do funparku i s detma-dvě mouchy jednou ranou-užijou si dětičky a my se jich na chvíli zbavíme 😁
@kulimaxi bývá to často na slevomatu, vyšlo to cenově úplně super. Zrovna to teď znova je: https://www.slevomat.cz/sleva/1022033-polstarek...
Ale rychle za pár hodin to končí 😉
@ewulka88 fotodárky jsou fajn, ale když mají třeba jako tchánovci 5 vnoučat a vidím jak každý rok švagrové ty dárky odbudou fotkama, tak to aby si rodiče pomalu udělali místnost jen na fotky, protože s takovou to nebudou mít kam dávat za chvíli 😀 a nebo to může dopadnout tak že dostanou 3 kalendáře.. Pokud jste jediní tak je to ještě v pohodě
@anieanne, @krizecek, @miskuli, @ewulka88, @lusilka86, @zlataberta, @medved09, @lucizal, @mish_ka, @hance09, @salinka, @kulimaxi, @zmrz_lina, @lucyy81, @lucie8655, @lucinkalucka, @luciasek07, @kajka31, @bessinka, @nikinnna, @pajuska252, @zuzmenda, @schybolova, @mykolaapsi
holky, moc děkuju!!!!! Spousta super inspirace...letí k vám srdíčka 🙂
Děkuji za srdíčka
Taky diky za ❤
Taky děkuji za srdíčka :-*
Protoze samorejme "nic" nechteji...😉 Tak to budu resit hodne rucne delanymi darky...takze kalendar s fotkama, domaci peceny caj, liker z ledovych kastanu (vyborny, uz dve testovaci lahve pritel vypil :D ), nakladane hermelinky a chci zkusit domaci coko bonbony ;)

Osvědčená klasika - kosmetická kazeta. Tchán je pivař, takže jsem koupila nějakou s výtažky z chmele. Našim taky po kazetě, a k tomu něco navíc, mamka chce nějakou pěknou šálu, táta zase rád kvalitní kávu, takže koupím dva tři vzorky nějaké lepší.