icon

Nemáte některá v peněžence stokorunu se sériovým číslem H07918777?
Já totiž ne, ale ten kdo ji má, tak vyhrává na Frekvenci 1 milion korun 😄
Takže jestli je to někdo z vás, chci desátek za upozornění 😂😂

avatar

sakra, nemám stokorunu :oD

31. říj 2016
avatar

Já to taky nejsem ☹

31. říj 2016
avatar

Při mém štěstí jsem s ní dneska určitě platila

sticker
31. říj 2016
avatar

Mám tři .. ale číslo jiné 😔 ..

31. říj 2016
avatar

Nemám 😕

31. říj 2016
avatar

já tam nemám žádnou ☹

31. říj 2016
avatar

Přemýšlím, jestli se to nedá nějak zfalšovat😂😂😂

31. říj 2016
avatar

mám v peněžence asi tak 30 Kč v drobných 😀

31. říj 2016
avatar

Si mě donutila vstát z gauče a jít se podívat 😂

31. říj 2016
avatar

@mykolaapsi jsem na tom úplně stejně 😄 tak jsem ty drobný aspoň nahazela do prasatka😄

31. říj 2016
avatar

mám jednu poslední stovku a začíná písmenem G ...... tak nic....sakra 😀

31. říj 2016
avatar

@kulimaxi napodobne. 😀

31. říj 2016
avatar

@dhampi nepujde to prepsat? 😀

31. říj 2016
avatar

@panickatlamicka leda tak večer v mym snu 😀

31. říj 2016
avatar

Tu asi ma nekdo na F1 ne 😀

31. říj 2016
avatar

a nestačilo by jenom -H-??? tu mám🙂

31. říj 2016
avatar

@ahyt H je za 10 Kc 😀

31. říj 2016
avatar

Nemám 😀

31. říj 2016
avatar

Tak H mam 8 a ani jedna vyherni,svet je nespravedlivej 😀

31. říj 2016
avatar

Nemám☹

31. říj 2016
avatar

Že jsem se šla vůbec koukat

sticker
31. říj 2016
avatar

Haha, nikde v obchode nebudou mit ted stovky, jak je lidi budou chtit vracet. 😂

31. říj 2016
avatar

A já když mám h07 vyhraju něco ?

31. říj 2016
avatar

Jestli vubec existuje🙂

31. říj 2016
avatar

@panickatlamicka a H07 je za něco ?😉

31. říj 2016