Nemáte některá v peněžence stokorunu se sériovým číslem H07918777?
Já totiž ne, ale ten kdo ji má, tak vyhrává na Frekvenci 1 milion korun 😄
Takže jestli je to někdo z vás, chci desátek za upozornění 😂😂
Já to taky nejsem ☹
Při mém štěstí jsem s ní dneska určitě platila

Mám tři .. ale číslo jiné 😔 ..
Nemám 😕
já tam nemám žádnou ☹
Přemýšlím, jestli se to nedá nějak zfalšovat😂😂😂
mám v peněžence asi tak 30 Kč v drobných 😀
Si mě donutila vstát z gauče a jít se podívat 😂
@mykolaapsi jsem na tom úplně stejně 😄 tak jsem ty drobný aspoň nahazela do prasatka😄
mám jednu poslední stovku a začíná písmenem G ...... tak nic....sakra 😀
@kulimaxi napodobne. 😀
@dhampi nepujde to prepsat? 😀
@panickatlamicka leda tak večer v mym snu 😀
Tu asi ma nekdo na F1 ne 😀
a nestačilo by jenom -H-??? tu mám🙂
@ahyt H je za 10 Kc 😀
Nemám 😀
Tak H mam 8 a ani jedna vyherni,svet je nespravedlivej 😀
Nemám☹
Že jsem se šla vůbec koukat

Haha, nikde v obchode nebudou mit ted stovky, jak je lidi budou chtit vracet. 😂
A já když mám h07 vyhraju něco ?
Jestli vubec existuje🙂
@panickatlamicka a H07 je za něco ?😉
sakra, nemám stokorunu :oD