
Všechny barvičky z kolekce 2010 jsou moc pěkné! Ale u mě vyhrála tato 🙂
juuu taky mame tento kocsrek ae lonskou kolekci,ta letosni ma krasne barvy tahle byla moje favoritka 🙂 jeste se mi libi rocky a jungle 🙂 tak at dobre slouzi jako nam 🙂
Tak ten je vážně krásný!Vypadá lépe než na obrázku z katalogu.
Ať dobře slouží🙂
Je nádhernej se nemůžu vynadívat 🙂
Je krásný!!!Já si ho taky koupím,akorát v té Jungle barvě 🙂
Opravdu krásný kočárek, mě se z kolekce 2010 líbil nejvíce, jen jsem ho neviděla naživo.
Taky máme tenhle objednaný - v sobotu si pro něj jedeme 🙂 je opravdu nádhernej a souhlasím, že tahle barvička je originální 🙂
🙂 jen škoda, že není moc do terénu....jsme s ním byli u rybníku a mysleli jsme, že z Matýska vytřesem duši. Očividně to štvalo i jeho....ale jinak spokojenost 🙂
Jo, jo. Kamarádka má na malého 2008 (konstrukce asi stejná) a drandily jsme po poli no a malej měl asi taky dost :D ale na běžné povození supr. Na pořádný terén vezmem radši klokanku.
taky sme si takovou barvičku objednali.na živo je fakt nááádhernej
to je 🙂
samo i sporťáček XA máme, opět rok 2006 😉
Úžasná barvička, ještě jsem takovou u nikoho neviděla.