icon
2 / 19
A tááákhle je krásnej :)
avatar

Úžasná barvička, ještě jsem takovou u nikoho neviděla.

26. kvě 2010
avatar
lcy
autor

Všechny barvičky z kolekce 2010 jsou moc pěkné! Ale u mě vyhrála tato 🙂

26. kvě 2010
avatar

juuu taky mame tento kocsrek ae lonskou kolekci,ta letosni ma krasne barvy tahle byla moje favoritka 🙂 jeste se mi libi rocky a jungle 🙂 tak at dobre slouzi jako nam 🙂

26. kvě 2010
avatar

Tak ten je vážně krásný!Vypadá lépe než na obrázku z katalogu.
Ať dobře slouží🙂

26. kvě 2010
avatar

Je nádhernej se nemůžu vynadívat 🙂

27. kvě 2010
avatar

Je krásný!!!Já si ho taky koupím,akorát v té Jungle barvě 🙂

27. kvě 2010
avatar

Opravdu krásný kočárek, mě se z kolekce 2010 líbil nejvíce, jen jsem ho neviděla naživo.

29. kvě 2010
avatar

Taky máme tenhle objednaný - v sobotu si pro něj jedeme 🙂 je opravdu nádhernej a souhlasím, že tahle barvička je originální 🙂

10. čer 2010
avatar

🙂 jen škoda, že není moc do terénu....jsme s ním byli u rybníku a mysleli jsme, že z Matýska vytřesem duši. Očividně to štvalo i jeho....ale jinak spokojenost 🙂

24. čer 2010
avatar
lcy
autor

Jo, jo. Kamarádka má na malého 2008 (konstrukce asi stejná) a drandily jsme po poli no a malej měl asi taky dost :D ale na běžné povození supr. Na pořádný terén vezmem radši klokanku.

24. čer 2010
avatar

taky sme si takovou barvičku objednali.na živo je fakt nááádhernej

24. čer 2010
avatar
lcy
autor

to je 🙂

24. čer 2010
avatar

samo i sporťáček XA máme, opět rok 2006 😉

24. čer 2010