lcy
26. kvě 2010
Co už mám doma nachystané 🙂
lcy
autorTo doufám, že bude sloužit dobře 🙂 Díky! My ho máme ve sklepě (u babiček na něj není místo) :( Nesmím být pověrčivá...
26. kvě 2010
Parádní barvička, my máme "xáčko" 2008 a prozatím velikánská spokojenost. Neměli jsme s ním nejmenší problém. Akorát možná korbička by mohla být větší, ale my máme kluka dlouhána 🙂. Ať Vám dobře slouží.
10. čer 2010



















je krásnej, na naše mimink čeká ten samý u babičky 🙂