icon
3 / 19
A korbičku máme PINK :) Tak snad se pan doktor nespletl !!!
avatar

A ten taky, krásná růžová 🙂

27. kvě 2010
avatar

taky máme X-Lander XA, ale rok 2006 červený - teď čeká na druhého prcka, byli jsme s ním moooc spokojení 😎

24. čer 2010
avatar
lcy
autor

To slyšim moc ráda, že je sním spokojenost!

24. čer 2010