icon

Prosím o radu... Včera jsem vytáhla kuřecí maso z mrazáku, že ho dnes udělám k obědu, ale nakonec jsme dojedli zbytky a nevařila jsem, musím ho zpracovat ještě dnes večer, nebo do zítra ještě v lednici vydrží? Předem díky za rady 😊

avatar

radši bych ho naložila, pak ti vydrží určitě.

7. led 2018
avatar

To v pohodě vydrží.

7. led 2018
avatar

Ja bych taky raději nalozila teď večer

7. led 2018
avatar

Taky bych naložila

7. led 2018
avatar

Vydrží 😉

7. led 2018
avatar
leana3
autor

Holky dík, už tam spinká naložené a zítra jen na pánev😊

7. led 2018