leiladelly
autor@sudylichozrout Hezké, viď 🙂
10. bře 2021
Já mám venku ještě výzdobu s baňkama , asi bych měla sbalit co 😂
10. bře 2021
leiladelly
autor@lenka603 Hele, já balila vánoční věnec na dveřích teď v pondělí 😀 tak klid 😀
10. bře 2021
@leiladelly @lenka603 jsem na tom stejně 🙈 zimní věnec jsem sundala o víkendu, odzdobila a teď čeká, až ho "zrecykluju" a udělám z něj jarní 💐
11. bře 2021

Ty jsou penke. Sikovna pani. 👍😉