icon

Kdyby nas někdo poslouchal a nevěděl, co dělám, asi by se podivil. Dnes by mohl slyšet ode mne: "Krása, krása, mám ho." Od sestřičky: "Hurá , jste tam." Tipnete si, o čem byla řeč? 😀😀

avatar

Kanálek?

11. dub 2016
avatar

tip nemám...ale včera u nás byl přítelův kamarád a koukali na videa s cvičením- zvedání činek, dřepy, kliky...a ty zvuky se rovnaly solidnímu pornu... 😀

11. dub 2016
avatar

@marticep Ty jsi huuuustááááá 😀 Kanálek v horní levé sedmičce 😀

11. dub 2016
avatar

@leiladelly tak vysokoškolačka, né ?! 😀

11. dub 2016
avatar

Jojo, horní sedmičky jsme měly nejradši s dr :D Jen jsem viděla v objednavacím sešitě endo +7, to bylo radosti :D

11. dub 2016
avatar

@marticep No, nech bejt... 😀
@andryysek Jsi zubní instrumentářka? Já měla dnes dva moláry, v pátek dva zapeklitý, endo se nějak hrne....

11. dub 2016
avatar

a nezapomínej, že jsem chodila se zubařem 😀

11. dub 2016
avatar

@marticep Aháááá, a to jsi mi asi říkala a já fakt zapomněla 😀

11. dub 2016
avatar

@marticep Hele, a kde vůbec zubař je?

11. dub 2016
avatar

Helenko když už kojím jen v noci, už by ten RTG šel? 🙂 začíná mě zlobit celá huba :-/

11. dub 2016
avatar

@leiladelly Jj, momentálně na neschopence 🙂 To je piplačka, viď 🙂 Nejlepší je, když to člověk opracuje, rozšíří jako blázen a pak to zlobí a zlobí, přitom když vidí jak se to dělalo dřív - ze tří kanálků zaplněnej jeden a blbě, zbytek prázdný a nic to nedělá... to měla doktorka vždycky vztek 🙂)

11. dub 2016
avatar

@leiladelly ten můj? V matičce stověžaté....začínal ve Vršovicích v praxi (zaboha si nevzpomenu na jméno lékaře, asi bys ho znala, ul. Žitomírská), kde dělali implantáty a měli celkem "VIP" klientelu...dřeli tam z něho kůži, ale spoustu se tam toho naučil, pak šel na polikliniku a teď má svou praxi 🙂

11. dub 2016
avatar

Taky jsem chtela napsat kanalek,protože to není tak dlouho,co se takto radovala moje zubarka🙂

11. dub 2016
avatar

@m_d Míši, dojeď, jak budeš moci, domluvíme se 🙂

11. dub 2016
avatar

@andryysek Přesně tak. Minule jsem dlouho hledala kanálky v dolní sedmičce. Na snímku byly, ale vchody byly obliterované. Dva ze tří... Po hodině jsem to musela nechat být, prostě tam fakt nebyl. Jinak máš pravdu....Ze tří kanálků jeden zaplněný, to byla klasika, dokud nebylo strojové ošetřování....

11. dub 2016
avatar

@marticep Sakra, to jsi pustila k vodě, takovou partii??😀

11. dub 2016
avatar

@ddanda Přesně tak 😀

11. dub 2016
avatar

@leiladelly super, domluvím se doma a objednáme se...myslím, že se na mě vyřádíš :-/ ale máš velké privilegium, díky tobě jezdím k zubaři ráda, a to nejen kvůli té krásné ordinaci 🙂

11. dub 2016
avatar

@m_d Míši 🙂 Děkuji moc za takovou pochvalu. Já jsem ráda, když se lidi nebojí. Dnes mi pěl pacient ódu na ošetření kanálků právě v té horní sedmičce a to měl hodinu otevřenou pusu. Prý by šel znovu 😀 No, tak to už mu úplně nevěřím 😀 Ale bylo to milé .

11. dub 2016
avatar

@leiladelly To je ono, když člověk ví a vidí, že tam jsou a ne a ne se tam dostat... Dřív to celkově byla síla.. pamatuju si, když jsem byla malá, že mamka chodila k zubařce a nervy jí tahala bez anestezie... já se vůbec nedivím, že se plno lidí tak bojí, to musely být muka :(

11. dub 2016
avatar

@andryysek Abych pravdu řekla, já nevím, jak to bylo v minulosti. Anestézie se asi tolik nedávala, starší lidé to říkají a diví se, že automaticky vše opíchnu, pokud chtějí. On ten obor šel hodně dopředu, jak technologicky, tak přístupem 🙂

11. dub 2016
avatar

@leiladelly Jojo, zaplať pánbůh za to, že to tak je a je to už dneska někde jinde 🙂 Ovšem tady u nás je ještě teď pár vyhlášených, kteří tuhle linii jedou pořád dál a div toho člověka nekamenujou, že chce injekci... S jedním takovým jsem chvilku pracovala, nadával, že chce pacient anestezii a sám pak šel vedle do ordinace a ošetření a hned ode dveří hlásil s úsměvem, že bez injekce si ani nesedne...

11. dub 2016
avatar

@leiladelly nojo, už to tak bude 😀
Už jsem si vzpomněla na toho doktora - Zábrodský, řiká Ti to něco?

11. dub 2016
avatar

@marticep Nene , neříká....
@andryysek No, já to nechápu. Co na to říct.

11. dub 2016
avatar

@marticep kousek od uvedene praxe bydlim.. 😀 😀

11. dub 2016
avatar

@evaviki a jistě tam i chodíš , že? 😅 😀

11. dub 2016
avatar

@evaviki představ si, že když jsem máti tenkrát řekla, kde můj milej pracuje, sdělila mi (ona je z Českýho Ráje), že v tý ulici bydlela její první velká láska...svět je malej 🙂

11. dub 2016
avatar

@marticep no v Zitomirske nebydlim teda, ani k panu zubari nechodim.. Ale je fakt, ze ma oblibena knizka z detstvi byla o tramvaji a chlapeckovi, co se prestehoval do Vrsovic :D 😀

11. dub 2016
avatar

taky mě hned napadl kanálek 😀 a teda čistě z laické zvědavosti - proč někdy nejde najít (ten vchod)? Jinak teda mám stále v živé paměti (a že to je let), jak mě jednou tahala nerv a čistila kanálky a já málem vyšplhala bolestí po tý židli až na strop... ☹

11. dub 2016
avatar

@damada 😀 někdy může být vchod nebo kanálek uzavřen...

11. dub 2016
avatar

@marticep nebyl to Dr. Streblov ?

12. dub 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@lusyy nebyl. (To neni můj typ 😀 ach ten Google...😀 )

12. dub 2016
avatar
12. dub 2016
avatar

@leiladelly
@marticep ale byl to bezva chlap......jsem na Zitomirsky zacinala po skole jako sestricka,on byl jediny ktery byl normalni ........vedeni bylo silene a klientela snobska.....brrrrrr,jeste ted mne mrazi. To vis,holka z vesnice jela hledat stesti do velkomesta🙂

13. dub 2016
avatar

@lusyy tohle bylo tak v roce 2011/12 a dál... , tušim, možná radši do IP, aˇto tu nezamoříme 😀

13. dub 2016
avatar

@lusyy Snobskou klientelu já nerada... Mám ráda normální lidi. A já jsem doktor, ne sluha, co slouží kvůli penězům... Jak se role z nějakého důvodu posunou, je to špatně. Přesně, jak píšeš, brrr....

13. dub 2016
avatar

@leiladelly Helenko,kdyby byli vsichni doktori jako Ty,tak ve zdravotnictvi zustanu 🙂

13. dub 2016
avatar

@lusyy Víš, přes svým svědomím nikdo z nás neuteče.... A to je pro mne zavazující. Musíme se uživit, ale také je potřeba, aby se člověk mohl podívat sám sobě do očí..... Věřím, že bys našla někoho, kdo by Ti byl blízký, je škoda odcházet z oboru, který jsi vystudovala...

13. dub 2016
avatar

@leiladelly jj,svata pravda.....byla jsem v Pardubicich u super zubarky,byla uz starsi a ted je uz v duchodu.....tak jsem si rozjela svoji zivnost.

13. dub 2016
avatar

@lusyy A co děláš?

13. dub 2016
avatar

@leiladelly Helenko,ja sklouzla od zubu k noham 🙂

15. dub 2016