icon

Krasne pocasi, pohodova, mila svatba na louce, mladi novomanzele, kterym pri obradu zahral Alex. ❤️🍀❤️

avatar

si tak rikam, ze o tom Tvem synkovi jeste hodne uslysime😉👍👏

12. čer 2022
avatar

@nadja73 Nabírá to veliký spád 🙂 Já to zažila u Ellyho, který sem přišel jako noname hudebník z JARu, nějakou dobu to trvalo, ale postupně se z něj stal hudebník , který píše hudbu ke světovým filmům, hraje na nejprestižnějších akcích... On mi na začátku Alexova hraní řekl, že když se tomu bude věnovat, bude lepší než on. Moc jsem si to neuměla představit, ale ono to nabírá velký spád i u Alexe , v podstatě pořád přicházejí nové věci, napřed akustický soubor, školní kapela, te'd další kapela, žádost, zda by někde nezahrál, přitom na ten klavír opravdu hraje chvilku a většina z nás by byla na úrovni "Halí belí" 😀 😀 , doporučení, že by měl jít na konzervatoř atd. atd. Takže já vůbec netuším, kam se věci vyvinou, ale jak jsem psala jinde, cestá je cíl.... 🙂

12. čer 2022
avatar

😍👍

12. čer 2022
avatar

@ivaze Je to furt dokola, já vím 😀 😀

12. čer 2022
avatar

@leiladelly vůbec ne, pozitivní zprávy se neomrzi🤩

12. čer 2022
avatar

@ivaze❤️

12. čer 2022
avatar

@leiladelly Presne, jak pise @ivaze, dobrych a pozitivnich zprav není nikdy dost. Rada ctu Tve příspěvky. 🥰

12. čer 2022
avatar

@rexinka Moni, děkuji 🙂 I těch pozitivních zpětných vazeb je dost, tak snad to má smysl 🙂

12. čer 2022
avatar

A nemáš nějaká videa, nebo Alex své skupiny třeba na YouTube? Nebo IG,FB.....? Bych si ráda poslechla 🥰

12. čer 2022
avatar

@lm_lm Mám, ale Alex to nechce zveřejňovat, jsou to takové moje amatérské nahrávky 😀 Na FB bych mohla poslat soukromě 🙂

12. čer 2022
avatar

Alex je borec ! Jde si ho někde poslechnout ?

12. čer 2022
avatar

@julietta111 Hedvi, jestli máš FB, nebo WhatApp, mohu Ti poslat 🙂

12. čer 2022
avatar

@leiladelly Ráda, pošlu Ti do SZ číslo.

13. čer 2022
avatar

Takové zprávy taky ráda čtu. Vždy potěší.

13. čer 2022
avatar

@iheidy Děkuji....❤️

13. čer 2022