icon

Mou zamilovanost do skladby Nuvole Bianche už znáte ... Dnes jsem pustila v ordinaci jedné známé Alexovu interpretaci této skladby, kterou zveřejnil Petrof. Než zabrala anestézie, tak skladbu vyslechla, pobrečela si, jak je krásná. Pak jsme si řekly, že když už si poplakala, tak jí můžu vytáhnout ten zub. A až jsem ho vytáhla, tak jsem jí musela napsat skladbu na papír, protože si ji nechá zahrát na pohřbu 😀 😀 😀

avatar

To je krásné 😍 já bych si to nechala pustit během extrakce 😄😄

27. led 2021
avatar

@romanka30 právě to tak dobře odvedlo pozornost, že jsem pak vytáhla molár za chvilku a všichni jsme byli spokojení ....

27. led 2021
avatar

Tyjo k tobě bych chtěla chodit....😊

27. led 2021
avatar
27. led 2021
avatar

Tak jestli má ta hudba takové zázračné účinky, tak si jí nechám u zubaře příští měsíc zahrát při trhání moudráku 😂

27. led 2021
avatar

@apokalismus Já mám ráda pohodu.... .Tak volím různé prostředky. Obrazy, hudbu... Rozvěsila jsem si v praxi obrazy. Pouštím si hezkou hudbu.... Dávám pozor na to, aby se mi tam líbilo, aby to na mě dobře působilo, působí to pak i na ostatní , pak z toho nikdo není ve stresu a já můžu dobře pracovat... Je to takový cyklus...

27. led 2021
avatar

@elinka89

https://www.youtube.com/watch?v=VUCI-1vIbUo

pus't si to... uklidní Tě to a odvede myšlenky... Já to teď hraji a moc se mi to líbí... Mistrovstí autora nedosahuji, ale i tak se mi to moc líbí....

27. led 2021
avatar

Páni, takovou Paní zubařku bych brala všemi deseti! ❤ kde vás najdu? 🙂

27. led 2021
avatar

@lenulle07 to já nepouštím každému, ať nevznikne mýlka, to si ani nemohu dovolit, lidi by si asi klepali na čelo 😀 , že jsem nějak alternativní 😀 Ale občas tak různě odvedu pozornost a ono se pak mnohem líp pracuje .

27. led 2021
avatar

@leiladelly tak ta je moc hezká. Já moc ráda poslouchám Hanse Zimmera Time. Ta ve mně vyvolává snad všechny emoce

27. led 2021
avatar

@elinka89 ano, Hans Zimmer, to je také krása ... 🙂

27. led 2021
avatar

Krása !! Díky moc za rozšíření obzorů ! 🙂 A Alexovo podání je kde?

27. led 2021
avatar
27. led 2021
avatar

@leiladelly aha, já to hledala v Petrof family 🙂 Stejně jsem zvědavá, kam život Alexe zavane, nestutečný multitalent.. a co bicí? Ještě si zahraje?

27. led 2021
avatar

@kamino ano, hraje, k bicím a klavíru přidal akustické těleso, kam ho přizvali. Hraje pravidelně, přijdu z práce a on má v prvním patře online hodinu na bicí, pak přejde do přízemí a má online hodinu na klavír 😀

27. led 2021
avatar

@leiladelly mazec 🙂) má obrovské štěstí na rodinu, že mu dává možnost talenty rozvíjet, to je obrovská výhra.

27. led 2021
avatar

@leiladelly Nadherne, moc dekuji 🥰

27. led 2021
avatar

Krása 🙂 já mám moc ráda tuhle

https://www.youtube.com/watch?v=PLFVGwGQcB0
27. led 2021
avatar

@kamino Moc děkuji, ano, snažíme se děti rozvíjet ve všech jejich talentech 🙂 Teď ale vedou traily 😀 traily, klavír, bubny, fotbal...

27. led 2021
avatar
27. led 2021
avatar

@xhex krásná, smutná.... díky .

28. led 2021
avatar

@leiladelly Já bych to náhodou brala všema deseti, je to i vědecky dokázáno, že hudba mírní bolest.

28. led 2021
avatar

@callwen Určitě mírní bolest, uklidňuje, vzbuzuje pozitivní emoce 🙂

28. led 2021