@hlukacz z Tchiba🙂
@leiladelly děkuji, je moc hezke
Enaudiho taky moc ráda poslouchám. Už dlouho prosím dceru aby se ho naučila, ale prý nemá čas. Sotva dotáhne jednu skladbu už má v plánu další tři.
Jinak, takový nádherný výhled, to musí být opravdu úžasné.
@bemo Einaudi je moc krásný, třeba to dceru chytne později... Já doufám, že se dostaneme na jeho koncert... To bude určitě velký zážitek.
Výhled jsem si postupně uzpůsobila k obrazu svému, te'd mám nově sochy a levandule 😀 Děkuji....
@hlukacz Také děkuji, je oboustranné, na druhé straně jsou kytičky po celé ploše, je to milé 🙂 Mrkněte, zda ho mají ještě, kupovala jsem ho asi před rokem.
@leiladelly právě ho nemůžu najít..
@hlukacz Podívám se...
@leiladelly dekuji🙂
@hlukacz Já jsem se nyní dívala, vypadá to , že už ho nemají v nabídce ☹



Odkud máte to prostirani, prosím?