Už nějakou dobu koukám na Váš blog a přišla jste mi tak nějak známá. A teprv teď vím proč 🙂 Jsme ze stejného města. Moje dcera nastupuje v září taky na Železného 🙂
30. čer 2016
A znám Vás z palačinkárny. Pokaždé obdivuji Váš super outfit. Jak je i ten virtuální svět malý ;)
30. čer 2016
leiladelly
autor@gabinat Hrozně to utíká, že... Dnes mám také nějakou nostalgickou....
@editah222 Jé, já Vás ale nepoznám...nemám podle čeho 🙂
30. čer 2016
@leiladelly já se přihlásím v palačinkárně 🙂 Sem už raději foto nedávám.
30. čer 2016


Úžasné. Derou se mi slzy do očí, nejak me to dojalo.
Nase deti taky tak rychle rostou.