@sarihy Vyprdni se na zavist, vis jak, negativni emoce ovlivni mozecek, ten ovlivni chovani celyho cloveka a to nechces😉😂😂 My jsme se trochu zblaznili, sedli do letadla a ulitli pryc😀 predtim lehce masakr, pohreb dedecka, strasne moc prace, pred odletem dost pacientu, ktere jsem radeji poradne poucila, co v me nepritomnosti, zuby se rozhodly bolet...ale snad vse ok a ja maluju mandaly u more a mam se bajecne. Vycistim hlavu a premejslim nad tim, zda bych v teto casti sveta mohla treba ucit mediky. No, uvidim, co vymyslim, hlava neni blbec, hlava neco vymysli😂
Neni to nahodou Cocoon?😊 Jinak uzivejte😊
@vsfever je😀 diky, uzivame🏝🙏🥂
@leiladelly bylo mi to povedome😄 Tam jsem se vdavala😍
@vsfever jeeee, to muselo byt krasne! Super volba, ze?
@leiladelly Jasný, však to byla nadsázka. Vaše rodina je pro mě tady na MK top, takže samozřejmě vám to moc přeju a závidím v dobrém 😉
@leiladelly urcite❤️
@sarihy Ja vim...... a dekuju😊😊Vis jak: “ Na presnych vahach zivot vazi, co byvalo , a to, co jest. Na jedne misce nasi touhu, ta druha zbyva pro bolest.” Vyvazujeme prehrsle bolave misky tou druhou miskou.
@skurinka Moni, dekujeme. Je tady prekrasne...
Nádhera😍 Užívejte...☀️🍹🌊
@rickym dekujeme, je tady moc krasne🏝🥂🍀🌹
Nádhera 😍 užívejte, Škoda, ze nesnasim cestování, jinak bych hned někde byla v teple, kor v zimě 🙏🏿😁
@dzejnin ta zima je u nas zatez, ve meste, sedo, lide smutni, smog. Vylet za sluncem je fajn.... proc nesnasis cestovani? Jako tu cestu samotnou? Je to trochu zatez, ale vysledek stoji za namahu😊
To je opravdová nádhera, užívejte!
Také závidím v dobrém.. já miluji cestování, moře.. ale do letadla přítele nedostanu a dítě zas nedostanu k moři a vůbec k jakékoli větší vodě.. jsme odsouzeni i nadále putovat autem po okolních zemích a do Sarvaru ( nejoblíbenější destinace obou pánů ) .. až budu v důchodu, vdova a dítě bude mít svou rodinu, tak seberu úspory a budu taky cestovat 🙂))
Bože to je nádhera, moc si to užijte, taky tiše závidím, ale v dobrém 🙂 😘
@ivaze Moc dekujeme🍀
@kamino vis co, treba to nejak pujde. Treba chvili nechas muze a dite doma a vydas se sama, se skupinou.... ja tak take cestuji, sama, s rodinou, ruzne.... je nutit nemuzes, neuzili by si to, ale sebe take nemusis ochuzovat....
@martinakomarkova moc dekujeme🍀
@leiladelly tomu moc nevěřím, ale necháme se překvapit, co nám život přinese..
@kamino ver a bude Ti prano🙏
Koukám z okna a přemýšlím zda jít v tom slejváku do knihovny a najednou kouknu na Vaše fotky a je mi úplně krásně a ani ten déšť venku už mi tolik nevadí 😀 přeji krásný, zasloužený odpočinek
@bemo To je krasna zprava, dekuji... slunicko hodne pomuze, preji kazdemu, at se dostane v zime na hory, k mori, tam, kde je energie. Pak i ty deste se snaseji lip👍
@leiladelly naprosto souhlasím. Já už jsem se tolikrát přistihla, že nemám hned po ránu extra náladu, obzvláště pokud v noci musím 5x vstát, ale jakmile roztáhnu žaluzie a kouká na mě slunce, tak už k tomu můžou padat třeba trakaře a já jsme rázem jiný člověk. Tak si užívejte té nádhery tam, je to radost pohledět.
kdepak že jste?
@bemo ano, je to tak. Diky moc....
Kde je ten raj? 🤩 Užijte si ho 🙂











Šárko, opakuj si - Závist není hezká, závist není hezká, závist není hezká.... no ale stejně tak trochu závidím 🙂 Nádhera, užívejte! Ta vaše rodina, to je prostě něco!