Krásná práce 👌 😋
22. pro 2021
leiladelly
autor@kakba
@losbobos Holky, aby vánočka držela tvar a nerozjela se. Možná i více, druhá vánočka se mi trochu rozjela. Nicméně přišla halda spolužáků od Alexe , už je snězeno 😀
@brnohrot Moc děkuji 🙂
22. pro 2021
Mně se zvládne rozjet i se spejlema🙈. Včera jsem ale četla, že je to o nakynuti a umotani. Špejle to prý nespasi.
22. pro 2021
@leiladelly Mas to nadherne. Mne se rozjela i se sto spejlemi...😄
29. pro 2021
leiladelly
autor@rexinka Moni, děkuji, ale asi je to náhoda... Jedna byla dobrá, druhá se rozjela 😀
@blka Blani, já motám tak nějak laicky, tak věřím, že to asi úplně nemusí držet. Ale jedna byla celkem dobrá, tvarově 🙂
2. led 2022



A ted odpoved pro blbce prosim. Proc se tam davaji ty spejle. Dekuju