Včera mi jeden pacient, který má pět synů, říká: "Víte, jak docílím, aby se okamžitě sešla celá rodina? Vypnu router..." 😀 😀
@stares Fakt? Tak pán to myslel vážně... 😀 a mě to rozesmálo, protože část jeho synů také znám...
možná to pán taky znal jako vtip a použil to v praxi a ejhle, ono to fungovalo 😀
@ajka198 To je možné 😀 A pravděpodobné 😀 Já myslím, že na svolání pěti pubertálních synů značka ideál 😀
@leiladelly tak to rozhodně 😀
Taky to znám jako vtip. A k tomu ještě jeden: "Když nešel internet, sešli jsme se v obýváku s rodinou a já zjistil, že jsou to docela milí lidé" 😀
Taky to znam. Ale prijde mi to trochu smutny 😅
vtipné, ale na druhou stranu smutná pravda co? :-/
@petule12
@teofilie Holky , zrovna toto je opravdu dobrá rodina. Jen prostě, pět kluků v pubertě, či na prahu dospělosti, tam se asi vyhnout internetu nedá....
@leiladelly né jasné 🙂 to jen, že to tak v dnešní době prostě je 🙂

Znam to jako vtip😉