leiladelly
autor@verciiik Ani nééé, já nejsem proti jezení sladkého (kromě lepivých věcí, sladkokyselých nápojů...) Je to hlavně o hygieně 🙂
14. pro 2021
leiladelly
autor@verciiik PS: z rukou dentální hygienistky asi neškodí 😀 ta to pekla .
14. pro 2021
trochu mi to připomnělo "alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství" ... ano ano.. z rukou lékaře neškodí 😀
14. pro 2021
leiladelly
autor@verciiik 😀 😀 Máš pravdu jak je to na recept, tak je to zdraví prospěšné 🙂
14. pro 2021


muffin se zoubkovou tématikou, není to tak trochu paradox? 😀