Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
lena1981
20. říj 2010

Čekáme chlapečka

28/5 vše začalo, když jsem na testu konečně našla // 🙂

15/6 potvrzeno těhotenství doktorem

12+30/7 NT screening. budoucí tatínek viděl první utz a byl z toho naměkko. Výsledky negativní, jupí.

7/8 jsem absolvovala "frontu na banány" a po dvou hodinách se registrovala do UPMD. Čekání se s knížkou dalo v pohodě zvládnout.

Postupně kontroly u dr, který těhotenství hodnotí jako bezproblémové a má pravdu. Těhotenské nevolnosti jsem nezažila, pouze více únavy a větší chuť na sladké ;)

Září: Už jsem si jistá pohyby miminka. Zprvu sice jen takové lehtání, ale pomalu přibývají na intenzitě.

27/9 proběhl screening ve II. trimestru. Trošku nás vyděsila cysta v CNS, ale dle pana doktora i zkušeností z netu se jedná o "normální" průběh zrání cévní soustavy v CNS a cystička by měla zmizet a nemá na nic vliv. Spadl nám kámen ze srdce. Zjistili jsme, že čekáme chlapečka-MARTÍNKA. Bylo krásné, že jsme se to dozvěděli s manželem současně. Už se moc těšíme!

Říjen: pomalu začínáme s přípravami. Vymalovali jsme pokoj, postavili nábytek a začínáme shánět oblečky. Je toho potřeba opravdu spousta 🙂

9/10 tatínek poprvé cítil pohyby. Od té doby občas prcka cítí, poslouchá jeho srdíčko, což vnímá jako svoji výhodu, to já slyšet nemohu ... Aspoň v něčem má navrh, jak říká.

Listopad: Oblečky nakoupeny za úžasné asistence budoucí tety. Složen přebalovací pult, čekám spoustu dalších věcí z pošty, která pokaždé vše hrozně prodlužuje. Bříško roste neuvěřitelně, až si říkám, kam až poroste. Na Martínka se už moc těšíme!