od včerejška máme jistotu, bude to.......KLUK 🙂
lencza
autorpodle pana dr. jo, ale tatínek si je jistý od tý doby, co jsem oznámila, že jsem těhotná a minule se trefil taky, tak tomu musíme věřit :D
6. lis 2010
od včerejška máme jistotu, bude to.......KLUK 🙂
podle pana dr. jo, ale tatínek si je jistý od tý doby, co jsem oznámila, že jsem těhotná a minule se trefil taky, tak tomu musíme věřit :D
100%??? 🙂