Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
leneex
14. dub 2010

Minimimi

O miminko jsme se začali snažit už v loni na jaře, ale protože se kolegyně rozhodla odejít skoro ze dne na den, kvůli práci jsem to musela odložit. Vědět, že to bude takhle dlouho, tak jsem nepřestávala.

Nakonec po dohodě s přítelem AK vysazena na konci srpna. A já bláhová si myslela, že to půjde rychle...

MS stále chodila pravidelně +- 1-2 dny. Hle, v listopadu zkouška TT a co nevydím, byly tam //. Další den znova //. Pak zase //. Po týdnu už jen /. Přišla hodně bolestivá a docela dlouhá MS. Lékař mi k tomu řekl jen to, že nic nevidí, že to mimi vzdalo a opustilo nás- ale že tam bylo. Revize nutná nebyla, děloha byla čistá.

19.12. přišla MS

19.1. přišla MS..

22.2. přišla MS...

25.3. přišla MS...

Teď už zase čekám. Už mi to připadá tak dlouho, že už ani moc necítím zklamání, když to dostanu. Tak uvidíme, MS by měla přijít příští týden...

Tak dneska 23. MS přišla. Takže další měsíc snažení je jasný :o((

 MS chodí s železnou pravidelností. Květen 25.

11.6.2010 jsem byla na prevenci na gynekologii. Doktorka udělala UTZ, v pondělí znovu, aby mi zjistila, zda o víkendu proběhla ovulace.

červen- Už od soboty 26. mě bolí v bříško. myslela jsem, že to mám zase dostat. Vlastně jsem s tím počítala, protože mi doktorka našla 5 cm velkou cystu na vaječníku. Při MS si mám zajít na krev kvůli hormonálnímu profilu, od 12. dne cyklu mi chtěla doktorka hlídat ovulaci, popř. propíchnout vaječník, pokud by se zase dělala cysta (pravděpodpbně mám málo průchodné vaječníky)

Včera jsme přijeli z dovolené, a protože mě pořád občas pobolívá břicho a MS nikde, zkusila jsem se večer testnout. Málem jsem spadla, protože se během několika vteřin ukázaly //. Nečekala jsem to, tak teď nevím, jestli se radovat....

Nevěděla jsem, jestli mě nešálí zrak, tak jsem dneska mazala do lékázny pro další zásoby testíků. Tak i dneska byl pozitivní( trošku slabší 2. /, ale je to jiná značka) .

K doktorce chci jít tak za 14 dní, tak do té doby ještě párkrát testnu, co kdyby náhodou :o((

15.7. na narozeniny mojí mamky první ultrazvuk. Miminko je v pořádku, srdíčko také je, bilo pravidelně. Jen co mě zarazilo, byli tam 2, ale dvojčátko mizí- syndrom mizejícího dvojčete. Za 14 dní kvůli tomu další UTZ u doktorky. Jen škoda, že v ordinaci nedávají fotky :o((.Miminko máme o týden mladší, má být 7+2 a odpovídá 6+1.

29.7.2010 Vše je OK, miminko odpovídá 8+2. Na vaječníku cysta. dlaší UTZ 30.8. a 1.9. budou odběry a průkazka. Už se moc těšíííííííím :o))

30.8.2010 konečněvelký UTZ :o)) miminko se krásně kroutilo, až mi málem slzička ukápla :o)) Asi to bude paličák, nechtěl si nechat změřit NT sceening, UTZ dělali celkem 4x, a až na potčtvrté se podařilo něco změřit, jen ten rozměr je trošku nejistý. Ale aspoň na 100% vím, že je negativní. miminko odpovídá 13+4 a termín přesně stanoven na 1.3.2011 a 6.3.2011. Ve středu 1.9. budou odběry a konečně průkazka, jupíííí

1.9. jsem konečně dostala řidičák na miminko :o)) Já mám takovou radost, miminko se hned stává skutečnější, ačkovliv pořád přemýšlím, jestli tam vůbec je...:o)) 2. část odběrů bude 22.9. Já už chci vědět, jestli čekáme holčičku nebo chlapečka !!!!! :o)))

  Ahoj. Moc držím palečky ať Vám to brzy vyjde. S kamarádkou jsme vysazovaly spolu v červenci. Já za měsíc rodím a ona zatím taky nic. Určitě se to brzy podaří, není to zatím tak dlouhá doba. Já vím, že se mi to mluví, když jsem to neprožila. Takže hodně štěstíčka🙂

  14. dub 2010

  Ahojky, hrozně moc držím palečky aby MS nepřišla 😉. Hodně štěstíčka

  14. dub 2010
  leneex
  autor

  Moc děkuju, hoky :o)) to povzbudí

  14. dub 2010

  Ahojky, taky Vám strašně moc držím pěstičky, ať se co nejdříve zadaří. Zkus myslet na něco jiného, něčím se zabavit a uvidíš výsledek, tak to bylo i u mě :o)

  3. kvě 2010
  leneex
  autor

  Tak včera se mi poprvé ukázal pozitivní test, dneska zase, takže to nebyl jenom sen :o)) Nevím, jestli se mám radovat, nebo se bát, aby vše bylo v pořádku :o((

  30. čer 2010