icon

Dotaz 😉 na co urcite nezapomenout kdyz jedeme pod stan ?! Dekuji za vsechny tipy :-*

avatar

Tyčky od stanu O🙂 (moje zatím nejlepší...), ale jinak záleží, jetsli autem do kempu, nebo batohem na čundr.

14. čer 2016
avatar

Repelent!!! 😀

14. čer 2016
avatar

Baterku, vl.ubrousky,repelent?.. :D

14. čer 2016
avatar

polstarky na spani 🙂))) deku pred stan, at se hezky lezi 🙂))

14. čer 2016
avatar

taky jedeme letos pod stan a poprvé si i pod stanem budeme vařit tak mám notýsek na co nezapomenou.A myslim že je toho fakt hodně co mít sebou.Třeba mít spacáky nebo nějaké přikrývky,něco na čem budete spát,polštářky,stan,potřebné věci ke složení stanu,něco na sezení nebo ležení u stanu před stanem,baterku,asi je toho ještě víc ale ted mě nic nenapadá.Já si to musim psát jinak zapomenu.

14. čer 2016
avatar

Pokud si vaříte sami, vařič, varnou nádobu, ale hrlavěn lžíci a nůž... kupodivu blbě se shání i zapomenutý kartáček na zuby/hřeben... a na co zapomenu vždycky a pak toho lituju je opalovák...

14. čer 2016
avatar

@cilkat
@sretrova
@drzticka81
@cilkat
@rencapavel
@andrew12
@drzticka81 dekuji holky to vse mam napsano.. Snad me nic tedy neprekvapi 😀 jedeme do kempu ne nikam do "divociny" 😀 tak snad budem.mit vse.. Dekuji vsem

14. čer 2016
avatar

@lenkalenulka určitě stejně na něco zapomeneš,Já každý rok na něco zapomenu,hlavně at to není nic moc důležitého.

14. čer 2016
avatar

@sretrova vse si pisu jako blazen ale mam mozek trosku po materskych mimo provoz takze delam sahodlouhy seznam pak nic nezapomenu ale pod stan jedem poprve a nechci smykat zas kdeco ale s dvouma detma.to jinak nejde 😀

14. čer 2016
avatar

radsi vic nez min-pokud jedete autem-to to uveze, si rikam vzdycky ja 🙂))

15. čer 2016
avatar

@drzticka81 jo jo přesně tak.lepší víc než mín a pokud autem tak auto to určo uveze.

15. čer 2016