
17 / 98
Vybraný kočárek Teutonia Cosmo, náš je ale v jiném barevném provedení, samozřejmě červená nemůže chybět :-)
lennus
autor@tulipaki Už je i doma, dokonce od července, jsme blázni, ale byl v akci! 🙂 Teď jsme ho měli venku, protože jsme zkoušeli adaptéry a autosedačku, ale už je zase v úložném prostoru pod postelí. Jako tahat ho na Moravu se nám nechtělo a pověrčiví nejsme, to by člověk nemohl kupovat nic. Mám fotku v mobilu, tak Ti ji pošlu, jo?
2. říj 2013
Jo tak to je jasný! Nejste blázni, my kočárek na malýho kupovali když jsem byla ve 3. měsíci 😀 Byl v akci, no! Jé, tak jestli se ti bude chtít, budu za fotku ráda 😵
2. říj 2013
Joo, to já měla taky, do tý doby vše kolem výbavy bylo tabu! No, my měli kočárek tenkrát s 25% slevou, to byl kauf! 😀
2. říj 2013
2. říj 2013
S červenou bude mňam!