
46 / 98
Pár obrázkových plínek jinam než pod zadeček - Mall.cz
Leni, jsou krásný, ale mám je taky a hrozně rychle se sepraly a jsou celý žmolkovatý. Navíc nesajou, takže ani na ublinknutí se neosvědčily ☹
2. říj 2013
Jo a jsou flanelový - ne tetra
2. říj 2013
2. říj 2013
Leni, máme od kikko s takovýma potapěčema, námořníkama, ale maj i holčičí - kačenkový, no různý vzory. Jsou supr jako osuška nebo pod hlavičku. Pošlu ti do IP odkaz 🙂
2. říj 2013
Já vím, určitě něco najdeš! Hrozně mě to mrzelo, ten matroš. Jsou totiž fakt krásný. Leni, kdyžtak je tu skupinka zkušenosti s výbavičkou, tam je toho spousta, samý dobrý tipy 😉 Ale je třeba jí projet od začátku 😅
2. říj 2013
Ty už máš koupený?