Ahoj holky, Liliance se udělal asi ze zimy trochu lisej po tvaricce, doporučíte mi nějaké mazanicko?
Teď jsem doma ale asi bych ji na to dala infadolan. Případně nějaké tipy?
🙏 Díky 😊
Do zimy jsem mazala zimni weledou,syn mi jednou v obliceji omrzl
2. pro 2020
Na to hrozne trpím v okolí pier a používam mandľový olej, Bepanthen, Niveu 😊
2. pro 2020
lenula02
autorJá to malé také mažu dětskou niveou do zimy i normální přes den a žádný velký efekt 😔
2. pro 2020
Zkus tohle https://www.notino.cz/bioderma/abc-derm-peri-or... pripadne synovi pomaha Propolisova mast nebo Oriflame vajicko boruvkove
2. pro 2020
Bambucke máslo. Zmizí po něm lišej a funguje i preventivně.
2. pro 2020
lenula02
autor@la_amanita dekuju, píšu si 🤍
2. pro 2020
My na ven používáme od Nivea zimní krém