icon

Ahoj, kdepak jste sháněly pro vaše princezny šaty pro družičky věk cca 3 roky ? Fungují ještě v rámci půjčoven nebo nějaký tip na obchod? 🤗

Děkuji.

avatar

Já sehnala v obyčejném pepku nádherné bílé a bílé chlupaté bolerko přes net v HM

17. zář 2021
avatar

Já jsem koupila u Vietnamců

17. zář 2021
avatar

Fakt za pár korun, ale svatba byla v únoru. Nevím jestli by teď něco měl.

17. zář 2021
avatar

Já přes Vinted

17. zář 2021
avatar

Jedny přes Vinted a jedny v místním sekáčů. Bílé s jemnými květinkami. Jedno do růžové jedny do zelenkavé.......

17. zář 2021
avatar

AliExpress

17. zář 2021
avatar

Já kupovala tady https://www.ellafashion.cz/kategorie-produktu/s...
Nebo pak levnější v Bonprix , tam mají taky hezké

17. zář 2021
avatar

Já jsem vždy půjčovala ve svatebním salonu.

17. zář 2021
avatar

Sice už mám holky velké 10 a 7,ale byly jsme ve svatební půjčovně v Ostravě, mají velký výběr 🙂 byly nadherneee 👌

18. zář 2021
avatar
18. zář 2021
avatar

Dekuju moc Všem 🤍

18. zář 2021