Ahoj, kdepak jste sháněly pro vaše princezny šaty pro družičky věk cca 3 roky ? Fungují ještě v rámci půjčoven nebo nějaký tip na obchod? 🤗
Děkuji.
Já jsem koupila u Vietnamců
17. zář 2021
Fakt za pár korun, ale svatba byla v únoru. Nevím jestli by teď něco měl.
17. zář 2021
Já přes Vinted
17. zář 2021
Jedny přes Vinted a jedny v místním sekáčů. Bílé s jemnými květinkami. Jedno do růžové jedny do zelenkavé.......
17. zář 2021
AliExpress
17. zář 2021
Já kupovala tady https://www.ellafashion.cz/kategorie-produktu/s...
Nebo pak levnější v Bonprix , tam mají taky hezké
17. zář 2021
Já jsem vždy půjčovala ve svatebním salonu.
17. zář 2021
Sice už mám holky velké 10 a 7,ale byly jsme ve svatební půjčovně v Ostravě, mají velký výběr 🙂 byly nadherneee 👌
18. zář 2021
18. zář 2021
lenula02
autorDekuju moc Všem 🤍
18. zář 2021


Já sehnala v obyčejném pepku nádherné bílé a bílé chlupaté bolerko přes net v HM