icon
1 / 1
avatar

Umírám jen z té fotky 😆😆😆

3. kvě 2023
avatar

Uaaaa mam zastavu 🙈

3. kvě 2023
avatar

A proto jsem Australii jako zemi vhodnou k emigraci zcela zavrhla 😂😂

3. kvě 2023
avatar

@luidisek souhlasím 😱😂

3. kvě 2023
avatar

@luidisek v tomhle je lepsi Novy Zeland 🙂. Australii jsem taky zavrhla.. bohuzel... koaly a klokani to nevyvazi 😅

3. kvě 2023
avatar

Fuj, to sem se lekl! Nesnáším hady!

3. kvě 2023
avatar

Tohle by zabralo jako skvela dieta. Dat toto na lednici, umru hlady 😳

3. kvě 2023
avatar

No to je nádherný ňuňánek.

3. kvě 2023
avatar

Had by se asi dal ale kdyby tam byl sklipkan tak by to byla tutovka

3. kvě 2023