icon
1 / 1
avatar

Meho manzela silene a ja jsem presne ten typ! 😀
Radost, kdyz si piseme 🙂

21. dub 2023
avatar

Přijde zpráva a já začnu psát obsáhlou odpověď. Než ji dopíšu, pípne mi mezitím pět dalších upřesnění. Nechápu. Přece napíšu, co potřebuju, odešlu. Poč bych měla psát zvlášť každou větu? 🙂

21. dub 2023
avatar

Mne to nevytaci.Ale manžela strašně 😂

21. dub 2023
avatar

A manzel je ten co to dela a ja rostu 🙄

21. dub 2023
avatar
21. dub 2023
avatar

@galatea_a protoze pises obsahlou zpravu tak aby mel dotycnej cas si to prubezne cist a zaroven neodepsal neco, nacoz by ta obsahla zprava nedavala smysl 😀🤷🏼‍♀️ tak proto 😀

21. dub 2023
avatar

Vzdy si u toho rikam, zda ten clovek na druhe strane ke gramotny, ze neni schopen dat dohromady 1 souveti misto tohoto...takze ano, byvam z toho skoro nepricetna 🤣🙈 nastesti nemam moc kontaktu, co by toto delalo 😅👍

21. dub 2023
avatar

Ja zase rostu, kdyz manzel neni schopny napsat vse do 1 zpravy a kvuli pracovnimu vytizeni obou, kdy reakcni doba nas obou je klidne pul hodiny se vlastne nekolik hodin nemuze "vyzvejknout", co chce... Konzverzace typu:
Kuk
- Co je?
Chtel jsem se jen zeptat...
- Na co?
Vis, jak jedeme o vikendu k nasim?
- No vim.
Tak ted mi volala mama.
- Ano?
Ze tata bude delat garaz.
- Takze nemame jezdit?
To ne.
- Tak o co jde?
No jestli nemuzeme prijet uz v 9, abych mu pomohl.

Uaaaa. Mezi kazdou zpravou pul hodina, takze konverzace trva skoro cely pracovni den. Pritom kdyby to napsal naraz, tak mu hned odpovim "jasne" a je vymalovano....

21. dub 2023
avatar

Já vždy kvetu u kamarádky, když co věta, to odbouchnutí. Už jsme se o tom spolu bavily, ale vím, že jí to neodnaučím. Já naopak píšu delší zprávy. Takže v průběhu psaní svoji zprávy musím občas podívat, co mi ještě připsala.

21. dub 2023
avatar

@galatea_a přesně 🙈😀

21. dub 2023
avatar

Nesnáším to!!! Já píšu delší zprávu se vším podstatným a např. sestřenka mi odepisuje přesně takhle. Bych vraždila 🙈

21. dub 2023
avatar

Mě je to třeba úplně jedno 😀 jen pak odpovídám zvlast na každou tu větu nebo dodatek takže na to klikám a dávám odpovědět. Už se mi stalo, ze jsme se s kamoskou pak bavily o dvou tématech a pak už v těch odpovědích byl celkem zmatek 😀🤷‍♀️

21. dub 2023
avatar

dcera mi tak pise ale mam nastavene whatsap bez upozorneni tak pokud zrovna nekouknu na telefon nevim ze mi nekdo pise 😉 nejsem povinna hned odpovidat tak je mi to fuk. kdyz nechcu nevim nic

21. dub 2023
avatar

Takováhle zprava mi nikdy nepřišla. Cítím se ochuzena

22. dub 2023
avatar

@bousovka007 napis mi na messengru, to neco zazijes 😃😃😄😄

22. dub 2023
avatar

Nevytaci protoze mam permanentne telefon v modu nerusit takze mi nic nepipa a ani nevibruje

22. dub 2023
avatar

Syn nemá mesenger, jen telefon s předplacenou kartou a kamarád si s ním psal tímhle stylem sms. To už jsem trochu kvetla, že vyplýtvá všechen kredit za blbiny, když mu normálně vydrží půl roku.

22. dub 2023