Máte nějaký HiPP výrobek, bez kterého prostě nemůžete být? U nás doma to byly Tagliatelle s mořskou rybou, brokolicí a smetanou a samozřejmě jemná kosmetika s BIO mandlovým olejem. Budu moc ráda, když se podělíte o své zkušenosti:
https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-hipp-3/jaky-hipp-vyrobek-mate-nejradeji/
@paullet Díky 🙂 Sama mám tuhle vůni moc ráda a Aničce se líbí už od malička 🙂
@lidka_hipp já jsem nejdřív dostala krabici vzorečků od ségry ještě jako těhotná, takže jsme je s větší vypatlaly na sebe a pak jsme si každá koupila svůj a až pak mi došlo, že taky jde použít na mimčo 😀
@paullet Přece nebudete pečovat jen o miminko a sebe zanedbávat :D
Brambory s králičím masem a fenyklem🙂 ty u nás teď frčí.
@bizonka1 Brambory s králičím masem a fenyklem by v dospělé verzi nemusely být vůbec špatné :D
@lidka_hipp to je pravda, musím vyzkoušet🙂
HIPP sprchový gel...myjeme tím dceři i vlásky a pár lidí se mě zeptalo, jestli jí něčím voníme hlavičku 🙂

Ó ano, vůně mandlového olejíčku mne provází už rok, nádhera 😵