Ocásky miluji, o tom žádná ... ale mít chůvu, co by mi je přivedla jen na požádání vymydlené a v dobré náladě by taky nemuselo být od věci 😀
lilibeth
autorJako klasické jesle? Máme tady soukromé jesličky, ale jsou až od roku 😀
Ikdyž chůva v domě by pro mě byla rozhodně přijatelnější možnost.
13. lis 2015
doporučuji jesličky, u nás fungují výborně...