ahojky holky prosím vás kdy se davaji náušničky ...už jsem zapomněla ..díky...
Rekla bych, ze je to na rodicich. Mala dostala nastelene ve 4mesicich
9. únor 2015
myslím , že je to sůpíš na dr. ...kdy nastřeluje nebo píchá ...naše v 6 měs.
9. únor 2015
Kdy chcete, na to nejsou pravidla 🙂 ale my jsme to odkladali a asi to byla chyba, ted ux se bude mala branit a bude ji to vadit mnohem vic, nez kdyz lezela a moc by to nevnimala..
9. únor 2015
Nám je dr.pichala v 6tydnech a uplne super,zvládla to bnez problémů
9. únor 2015
my taky v 6 týdnech- doktorka preferuje do 6. týdne, dokud má imunitu z matky
9. únor 2015
my nastrelovaly po druhe hexe a pak vymena za sest tydnu za zlate.