ahojky tetky konikovky ...prosim vás nevite mužu si barvit vlasy v 6 nedělí...diky .-)
ano, můžeš, bez problému...
20. led 2015
lilinka2008
autorkojím...a ja chci jen odrosty blond...já se ale barvila i v tehotenství...
20. led 2015
Jasny ze muzes 😉
20. led 2015
@lilinka2008 nevím,ale v šestinedělí bych to neriskla a taky vám to nemusí opravdu dobře chytnout.
21. led 2015
lilinka2008
autor@maky_maky už nabarveno sice v rychlosti blesku takže šílený ale aspoň něco...maki moc dekuji za vse ja byla upne mio v te nemocnici...moc ti dekuji jsi zlaticko...a myslim že jsi mi aji pomohla aby zustal pasta doma a nejel do prahy ...mam pravdu jestli jo tak ...jsi zlato..🙂
23. led 2015
Tatínek musí zůstat doma to je jasnačka 😘
27. led 2015
A jak to zvladas? Pisli mi na sebe cislo vymazalo se mi mam jinej telefon do sz ju
27. led 2015
Nevím co na to jiné maminky,ale já bych do toho nešla i kdybych nekojila.Kojíte? Já stále kojím a nechávala jsem si jen blond melíry🙂